Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 13:05:59
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marian Fero a Test pedalov TubeScreamer a nakopavacov  (Prečítané 38042 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 27. August , 2011, 11:56:08 »

mne inac tie buginy casto pridu tak, ze skresleny kanal znie ako pokazeny az kym po dvoch hodinach z toho dostanes velmi zaujimavy zvuk... ale cisty sa mi aj bez krutenia na kazdej bugatke pacil... zvlastne...

co je zvlastne na tom, ze niekto nedokaze nastelovat aparat ? taki ludia su, je ich dost, a to mne prida skorej zvlastne ...
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #16 kedy: 27. August , 2011, 12:11:32 »

Pod Tatrami je redsi vzduch a 7strings nesleduje, lebo to je na mna moc strun. TS9 bavi lepsie, este by to chcelo Maxon 808 poskusat. Xotic BB je skor fajne kreslitko ako vybudzovac.

co ja viem ci bb je az take kreslitko...pouzivam to teraz z FF recto a konecne to zacalo hrat  :)
Zaznamenané

Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 27. August , 2011, 13:53:06 »

ZW je ako TS len ma trocha iny tone, ine stredy. A smrcka je ok, no pyta dost, mal som a nic extra, obycajna klasika.

Tu sa nic extra neda vymysliet, teda vsetci budu viacmenej rovnaky. Iba ze by spravili aktivne korekcie a tym padom posunu zvukovu skalu inde, ale kto hlada klasiku tak ju najde aj ZW. Mne na ZW vadilo trochu viacej sumu ako by som chel, ale na live hranie zanedbatelne.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 27. August , 2011, 13:54:21 »

co je zvlastne na tom, ze niekto nedokaze nastelovat aparat ? taki ludia su, je ich dost, a to mne prida skorej zvlastne ...

Suhlasim, preto je dobry jednoduchy Marshall Plexi, ktory hra vpodstate stale rovnako a je jedno ako su nastavene (uz aj tak malo vyrazne) korekcie.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #19 kedy: 27. August , 2011, 13:57:43 »

začnime hrat na triangel, ten tež netreba šteluvat
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 27. August , 2011, 16:56:31 »

co ja viem ci bb je az take kreslitko...pouzivam to teraz z FF recto a konecne to zacalo hrat  :)

Tak pre mna ma taky specificky "kremovy" (znalci vědí) zvuk, co obstoji samostatne do cisteho kanala. Skoda len ako nakopavatko to pouzit  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #21 kedy: 27. August , 2011, 17:02:12 »

Suhlasim, preto je dobry jednoduchy Marshall Plexi, ktory hra vpodstate stale rovnako a je jedno ako su nastavene (uz aj tak malo vyrazne) korekcie.

presne tak  Na zdravie! ono inac vsetky buginy mi zneli uz na tych highgain nastaveniach ublatene a uprdene pripadne ubzucane... a naco je normalnemu cloveku drahy aparat ktory musis este sto rokov stelovat kym to zace hrat  ?§!. ale samozrejme ze je vela super highgainov, akurat mam doma Hughes and Kettner Tubeman, a to nech s lampovym koncom nastavim ako chcem vzdy to je aspon pouzitelny zvuk... Na zdravie!
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #22 kedy: 27. August , 2011, 17:34:53 »

presne tak  Na zdravie! ono inac vsetky buginy mi zneli uz na tych highgain nastaveniach ublatene a uprdene pripadne ubzucane... a naco je normalnemu cloveku drahy aparat ktory musis este sto rokov stelovat kym to zace hrat  ?§!. ale samozrejme ze je vela super highgainov, akurat mam doma Hughes and Kettner Tubeman, a to nech s lampovym koncom nastavim ako chcem vzdy to je aspon pouzitelny zvuk... Na zdravie!
Boha,to čo máte,alebo ste skúšali za buginy?Však normálna bugy,dobre nastavená s dobrými lampami hrá jak besný pes....Nikdy nebolo treba niečím dokrmovať...Alebo je chyba niekde inde?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 27. August , 2011, 17:40:14 »

Boha,to čo máte,alebo ste skúšali za buginy?Však normálna bugy,dobre nastavená s dobrými lampami hrá jak besný pes....Nikdy nebolo treba niečím dokrmovať...Alebo je chyba niekde inde?
+1
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 27. August , 2011, 17:43:01 »

to bola zrejme messa boogie
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #25 kedy: 27. August , 2011, 17:49:03 »

Ja osobne by som na Mese Dual ci Triple bez OD ani nehral... bez toho to znie bud ako zahuhlana guca basov alebo brutalne ostra pila (znalci vědi)  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #26 kedy: 27. August , 2011, 17:57:47 »

Ja osobne by som na Mese Dual ci Triple bez OD ani nehral... bez toho to znie bud ako zahuhlana guca basov alebo brutalne ostra pila (znalci vědi)  Bavím sa skvele
to je absolútna kravina.Dlho som používal preamp Marshall JMP-1,ten hral sám...Potom som opáčil Dual a bola to katastrofa....Pravá ruka-kaput.Kúpil som si VHT,zvykol som si a dneska keď opáčim dual-samozrejme s dobrými flaškami a dobre nastavený bias-neni o čom.Až sa čudujem že ako sa mi mohlo na tom tak blbo hrať...
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #27 kedy: 27. August , 2011, 18:02:02 »

Ja osobne by som na Mese Dual ci Triple bez OD ani nehral... bez toho to znie bud ako zahuhlana guca basov alebo brutalne ostra pila (znalci vědi)  Bavím sa skvele
napodobne
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #28 kedy: 27. August , 2011, 18:03:12 »

to je absolútna kravina.Dlho som používal preamp Marshall JMP-1,ten hral sám...Potom som opáčil Dual a bola to katastrofa....Pravá ruka-kaput.Kúpil som si VHT,zvykol som si a dneska keď opáčim dual-samozrejme s dobrými flaškami a dobre nastavený bias-neni o čom.Až sa čudujem že ako sa mi mohlo na tom tak blbo hrať...
Ale stavim sa ze vyssie ako Clean kanal si nezasiel  Popiskujem si
Zaznamenané

Im a little princess
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #29 kedy: 27. August , 2011, 18:06:49 »

Ale stavim sa ze vyssie ako Clean kanal si nezasiel  Popiskujem si
Nesranduj,však ja som priaznivec hi gain.A vlastnil som Triple recto,len výmena lámp je hotová katastrofa v budelári.Pokiaľ je aparát v poriadku,tak žiadny dokrmovač,alebo nič pred ampom netreba.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.