Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Máj , 2024, 21:51:37
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mind the Gap  (Prečítané 104318 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #420 kedy: 11. September , 2015, 19:02:21 »

nebudem sa zameriavat na detaily, nie su dolezite. celok je fajn, hra to, zneje alebo znie ( Popiskujem si) to, hudobne to nie je kokotina, takze je to dobre.

ak to mam rozvinut, tiez nechapem, naco je dobre to davat nasupu - je to tak v studiu lacnejsie ? alebo ze dokazat si nieco ? ako je to fasa zohrate, na podiu by som to urcite vychutnal. ale takto riskujete kadejakych vypichovacov chybiciek...

nevyznam sa, neorientujem sa, ale toto je nie ze nahravaci oldschool, ale aj hudobny, ze ?  Ja som čert..

 Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #421 kedy: 12. September , 2015, 03:32:32 »

kapely, hlavne gitaristi, zvyknu vymyslat take chujoviny, ze my chceme zivy zvuk kapely na nahravke a kadejake podobne blbosti, potom z toho vznikaju taketo napady, ze dajme to na supu ako kapela  Bavím sa skvele

tiez sa pridam k nazoru, ze vykon sice super, aj song ok, ale vysledok mohol byt este x-krat lepsi, ak by sa zvolil konvencnejsi sposob.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #422 kedy: 12. September , 2015, 05:37:55 »

Osobne som nahral dve zive dosky, kde sme sa kapela rozlozili, namajkovali a hrali. Vysledok bol vyborny. Taku atmosferu by si na jednotlive nahrate nastroje nespravil. :) Prave tie chybicky, obcas taky hudobny stres... to je na tom super.  Bavím sa skvele Hlavne vnimat jeden druheho, ocna komunikacia, atd... to proste nenahradis.

Ale samozrejme - kvoli kvalite je lepsie nahravat jednotlivo.
« Posledná zmena: 12. September , 2015, 05:38:48 od Branko » Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #423 kedy: 12. September , 2015, 06:56:29 »

Ale samozrejme - kvoli kvalite je lepsie nahravat jednotlivo.
Najlepšie je nahrať spolu a potom opraviť (takmer všetko)!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #424 kedy: 12. September , 2015, 08:08:53 »

Osobne som nahral dve zive dosky, kde sme sa kapela rozlozili, namajkovali a hrali. Vysledok bol vyborny. Taku atmosferu by si na jednotlive nahrate nastroje nespravil. :) Prave tie chybicky, obcas taky hudobny stres... to je na tom super.  Bavím sa skvele Hlavne vnimat jeden druheho, ocna komunikacia, atd... to proste nenahradis.

Ale samozrejme - kvoli kvalite je lepsie nahravat jednotlivo.
hej, ale je rozdiel, ked tak naras nejaku fussion alebo pop s klavesami, kde niekto hra aj nejake tie plochy v pozadi, ako "len" kapelu, kde mas dve gitary hrajuce "to iste", ale song si pyta este nejake tie plochy/vyhravky v pozadi. to aby do MtG zobrali este dvoch clenov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #425 kedy: 12. September , 2015, 10:29:50 »

nebudem sa zameriavat na detaily, nie su dolezite. celok je fajn, hra to, zneje alebo znie ( Popiskujem si) to, hudobne to nie je kokotina, takze je to dobre.

ak to mam rozvinut, tiez nechapem, naco je dobre to davat nasupu - je to tak v studiu lacnejsie ? alebo ze dokazat si nieco ? ako je to fasa zohrate, na podiu by som to urcite vychutnal. ale takto riskujete kadejakych vypichovacov chybiciek...

nevyznam sa, neorientujem sa, ale toto je nie ze nahravaci oldschool, ale aj hudobny, ze ?  Ja som čert..

 Na zdravie!

je to produkt, ktory ponuka to studio.. live sessions bez vyraznych uprav....  nam sa to lubilo, preto sme to vyuzili.. tu mate nejaku ich dalsiu pracu https://www.facebook.com/pulpstudioofficial?fref=ts
tiez neni odveci mat nahravku live ked to chces poslat nejakemu festaku ako naozaj zniete nazivo.. dnes je milion kapiel co si vsetko vyklika a potom dojdem na koncert a nespoznavam to podla youtube ukazky  Zdravíčko

« Posledná zmena: 12. September , 2015, 11:01:54 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #426 kedy: 12. September , 2015, 11:54:07 »

kapely, hlavne gitaristi, zvyknu vymyslat take chujoviny, ze my chceme zivy zvuk kapely na nahravke a kadejake podobne blbosti, potom z toho vznikaju taketo napady, ze dajme to na supu ako kapela  Bavím sa skvele

tiez sa pridam k nazoru, ze vykon sice super, aj song ok, ale vysledok mohol byt este x-krat lepsi, ak by sa zvolil konvencnejsi sposob.
                       

 tak to je jasneee.. fakt ale vsak je, ze nas to nutilo vsetkych pripravovat sa o to intenzivnejsie.. ten song sme rozobrali na srobiky od uplne pomalych temp.. jasne, ze su tam krivoty stale, ono je to take ine ked sa zapne recording heh..  ale osvedcilo sa nam to a ukazalo kopec problemov co treba odstranit.. cize takto skusime riesit kazdy song.. behom par mesiacov uz hadam dokoncime album aj.. ten je nahraty ako treba heh
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #427 kedy: 12. September , 2015, 12:45:00 »

V kazdom pripade to neber, ze je to zle..praveze je to super, akurat sa vypichuju detaily  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #428 kedy: 12. September , 2015, 14:13:14 »

viem presne ako si to myslel neboooj.. aj kebyze niekto vypichne negativa, tak som len rad...  nechceli sme aby to bolo umele preprodukovane vysterilnene a povyrovnavane.. cize.. je to opak  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #429 kedy: 01. Október , 2015, 11:51:56 »

ok je tu niekto z Nitry, v sobotu hrame vo Frankie rock pube ako prvi o 21:00.. spolu s kapelami Try (akoze traaaj, nie cislovka s gramatickou chybou) a No Gravity (akoze negravidny)... tak sa stavte kto ma cestu okolo.. rad niekoho zas spoznam  Zdravíčko
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #430 kedy: 01. Október , 2015, 13:04:52 »

ok je tu niekto z Nitry, v sobotu hrame vo Frankie rock pube ako prvi o 21:00.. spolu s kapelami Try (akoze traaaj, nie cislovka s gramatickou chybou) a No Gravity (akoze negravidny)... tak sa stavte kto ma cestu okolo.. rad niekoho zas spoznam  Zdravíčko
Je dosť možné, že sa tam zjavím...  Zdravíčko
« Posledná zmena: 01. Október , 2015, 13:05:26 od midnightstranger » Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #431 kedy: 01. Október , 2015, 14:00:55 »

jasnee ak dobehnes tak sa identifikuj pls  Bavím sa skvele ze helou to som jaaa
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #432 kedy: 03. Október , 2015, 22:19:37 »

Výborný koncert! Zostal som veľmi milo prekvapený. Napriek tomu, že takúto hudbu nepočúvam sa mi to dosť páčilo. A tá vaša bubeníčka...  Nechajte ma vydýchať (klobúk dole)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #433 kedy: 04. Október , 2015, 15:56:53 »

kurnaaaa co si nedoseeeel ze si tam?  Bavím sa skvele aj som myslel ze ci tam niekde nebudes.. vdakaaa starec!
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #434 kedy: 04. Október , 2015, 16:03:34 »

kurnaaaa co si nedoseeeel ze si tam?  Bavím sa skvele aj som myslel ze ci tam niekde nebudes.. vdakaaa starec!
No väčšinu času čo som Ťa videl si sa rozkladal alebo skladal, tak som nechcel rušiť no a potom som Ťa tam už nevidel  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.