Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 17:32:32
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126232 krát)
0 užívateľov a 55 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #540 kedy: 19. Marec , 2011, 00:00:52 »

hlavne ten feel, co dava do svojej hry je strasne umely, absolutne sa mi to nepaci.
Inak pamatam doby ked si sa cely nadrzany vratil z hudobnin ze tam mal chodelka nejaku session ci co  :)
A paradoxne si obdivoval jeho cit pre melodiu, ale to si este ani tu nebol zdaleka regnuty  Bavím sa skvele Ach jaj tote nase idoly  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #541 kedy: 19. Marec , 2011, 00:06:23 »

napríklad minule davali kaviaren slavia a tam bol taký týpek v saku na tele a to bol tiež fajn gitarista   ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #542 kedy: 19. Marec , 2011, 00:09:06 »

Inak pamatam doby ked si sa cely nadrzany vratil z hudobnin ze tam mal chodelka nejaku session ci co  :)
A paradoxne si obdivoval jeho cit pre melodiu, ale to si este ani tu nebol zdaleka regnuty  Bavím sa skvele Ach jaj tote nase idoly  Bavím sa skvele
kks.. to som mal kolko ? 15 ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #543 kedy: 19. Marec , 2011, 00:20:47 »

kks.. to som mal kolko ? 15 ?  Bavím sa skvele
Moze byt, som presvedceny, ze by sme vedeli najst este ine pikosky, ale tema je naj gitaristi slovenska a ja k nej moc nemam co povedat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #544 kedy: 19. Marec , 2011, 00:23:36 »

Moze byt, som presvedceny, ze by sme vedeli najst este ine pikosky, ale tema je naj gitaristi slovenska a ja k nej moc nemam co povedat  Bavím sa skvele
"uz by bylo načase vypnout ty kytary!"  Bavím sa skvele Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #545 kedy: 19. Marec , 2011, 00:35:53 »

ja som nazoru ze ludia ako ty stevy by mali byt zamknuti, lebo to celkovo uplne narusa konzistenciu spolocnosti.. nieco jak napoleon.. na svatu helenu a arzenove tapety na teba
No toto ale nebolo moc dobre porovnanie.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #546 kedy: 20. Marec , 2011, 17:45:38 »

mna ani ten pan Ch nejak extra neirituje , keby bol gitarista píše na tomto fore niiiiiiiiiiiiii

Nie stevino..tu sú gitaristi čo viac menej o tom iba píšu..skutoční gitaristi sú v skúšobni a makajú :-D :-D

dakujem..  on ma 3 melodie.. tam to asi tak konci cele .. a ma ponozky v sandaloch.. o tom som si stopercentne isty lebo naposledy ked ho pred pikolom prefackali aj s kristianom vlastnymi papucami tak mal na nohach ponozky..

Ja tie sólovky s Liquid Boogie roll osobne tiež moc nemusím...teda keď som mal 16 tak sa mi to ľúbilo lebo to bolo rýchle...ale v podstate nič moc. Mám ale rád ten album čo urobili ako LIQUID so spevom. Tam boli niektoré veci veľmi dobré...hlavne tam furt nesóloval...a jekď zas ten album mohol mať lepší zvuk...a hlavne sa mi nepáčili sóla na tom albume zvukovo..ale inak bol fajn
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #547 kedy: 20. Marec , 2011, 17:48:01 »

Slovami Michala Šmída aka. Jozefa žemlu zo skupiny Dety z defektu: "Keď som si ho išiel vypočuť myslel som si - po tom čo mi všetci hovorili - že mu budem strašne závidieť. Ale po vypočutí som si uvedomil, že mu závidím oveľa menej než som očakával." :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #548 kedy: 20. Marec , 2011, 18:38:42 »

dobre si to povedal ..palo hra , zaraba, bavi sa hudbou a medzi muzikantmi ma respekt ..a tu su internetovi kecalci ktorym sa to nepaci lebo dokazali sami hovno  Som metlak
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #549 kedy: 20. Marec , 2011, 18:53:09 »

dobre si to povedal ..palo hra , zaraba, bavi sa hudbou a medzi muzikantmi ma respekt ..a tu su internetovi kecalci ktorym sa to nepaci lebo dokazali sami hovno  Som metlak
Ty musis byt nejaky chory, alebo co... Ked sa niekomu nepaci chodelka, tak dokazal hovno a je internetovy kecal ?

Ja mam Pala chodelku a aj celu jeho gitaru v pici jonasa zaborskeho, a co ? Pre teba som nic nedokazal. och jej.  Smútim Je mi do plaču

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #550 kedy: 20. Marec , 2011, 18:59:02 »

Ty musis byt nejaky chory, alebo co... Ked sa niekomu nepaci chodelka, tak dokazal hovno a je internetovy kecal ?

Ja mam Pala chodelku a aj celu jeho gitaru v pici jonasa zaborskeho, a co ? Pre teba som nic nedokazal. och jej.  Smútim Je mi do plaču

 Bavím sa skvele

Branko poradim ti, ty bud sa nauc citat , alebo sa nauc mysliet lebo si o tebe budu ludia do smrti mysliet ze si retardovany. Ja nemam nic proti tomu ze sa to niekomu nepaci ...to slovo nepaci v predchadzajucom mojom komente je v inej suvislosti vies, ci ti mam fakt vyznamovy rozbor spravit? Ja mam nieco proti tomu ked niekto hovori ze to je kktina zaostala hlupa slaba bez uz len takeho normalneho zdraveho respektu vramci medze. Nebavime sa tu o Lacovi majstrovi slova ved to uz pochop. Ale nejdem sa hadat na internetovom fore ...ospravedlnujem sa sam sebe
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #551 kedy: 20. Marec , 2011, 19:00:46 »

Branko poradim ti, ty bud sa nauc citat , alebo sa nauc mysliet lebo si o tebe budu ludia do smrti mysliet ze si retardovany. Ja nemam nic proti tomu ze sa to niekomu nepaci ...to slovo nepaci v predchadzajucom mojom komente je v inej suvislosti vies, ci ti mam fakt vyznamovy rozbor spravit? Ja mam nieco proti tomu ked niekto hovori ze to je kktina zaostala hlupa slaba bez uz len takeho normalneho zdraveho respektu vramci medze. Nebavime sa tu o Lacovi majstrovi slova ved to uz pochop. Ale nejdem sa hadat na internetovom fore ...ospravedlnujem sa sam sebe
Neboj nic, jozko, ja som porozumel aj vratane kontextu.  Žmurk Len mam z teba taky pocit, jak keby palo chodelka = panboh gitarovy a vsetko a vsetci su kkti. A este tolkki s ESP horizon.  Som frajer
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #552 kedy: 20. Marec , 2011, 19:09:18 »

Neboj nic, jozko, ja som porozumel aj vratane kontextu.  Žmurk Len mam z teba taky pocit, jak keby palo chodelka = panboh gitarovy a vsetko a vsetci su kkti. A este tolkki s ESP horizon.  Som frajer

vidim ze citenie mas rovnako kvalitne ako myslenie .. krasne sa ti doplnaju...  facepalm
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #553 kedy: 20. Marec , 2011, 19:15:47 »

vidim ze citenie mas rovnako kvalitne ako myslenie .. krasne sa ti doplnaju...  facepalm
Ale Branko má teraz pravdu aj keĎ to podáva svojim tradičným východniarským spôsobom.
Ja si myslím, že nikto sa z chodelku neposral a ani nikdy neposere, lebo proste čo robí je vykrádanie samého seba a nudné, jeden sólový gitarista aby bol reálne počúvatelný musí proste ponúknuť viac, inak zaujme iba mladých chalanov ktorý povedia wow ako rýchlo hrá ujo, tie spievané veci som počul fakt iba útržkovito tak isto ma to neoslovilo.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #554 kedy: 20. Marec , 2011, 19:15:53 »

vidim ze citenie mas rovnako kvalitne ako myslenie .. krasne sa ti doplnaju...  facepalm
Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 21 otázok.