Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 06:18:17
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: REMITAGE  (Prečítané 24791 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 05. Máj , 2005, 20:28:36 »

Darthez> ja som tam napisal ""zatial tolko"", k hudbe som sa skutocne nevyjadril. tak o tyzden napisem nieco k hudbe, par krat si to este vypocujem, davam tomu cas.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #16 kedy: 05. Máj , 2005, 21:41:05 »

Citácia
Originally posted by Darthez rastis : ted som dopocuval ten song co si tam hodil....co sa zvukut yka, tie bicie zneju divne :hm: pustil som si nase demo a pripada mi to vacsia prasacina....
No... bicie mate odsnimane lepsie, tie ""moje"" su trochu diletantske (nech mi je omluvou, ze to bolo davno :) ), ale vasa nahravke nie je ani ze zahuhlanejsie, je hlavne ""riedka"" a ako celok slape menej, ako ta moja - podla mna :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #17 kedy: 05. Máj , 2005, 21:43:58 »

Ooops, citam prispevky odzaciatku, reagujem priebezne a potom citam, ze o zvuku uz dost... Sorry :aach:
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #18 kedy: 05. Máj , 2005, 21:53:00 »

ospravedlnujem sa :) martin LM: nemyslel som to v zlom, sak v pohode popocuvaj a pokritizuj mna len dorazil zakky, ktory de facto nenapisal nic, len mi ""konecne vysvetlil jak sa robi tvdra hudba cez tvrde nazvy"" naozaj ""uzasna"" myslienka :! rastis: v pohode, pis co mas na srdci :)) hej tie bicie su podla mna lepsie. a ci je to redsie / neredsie. je to inaksie. mne sa lubi, to co si nahral, ale ten zvuk by sa mi nepacil v tom co hrame. ja netvrdim ze ten nas zvuk je ok, samozrejme, mohol by daleko daleko lepsi, ale financie atd atd. ale do istej miery som s nim aj spokojny. je to proste riadne bahno, je to demo a pre mna osobne je dolezite ako sme zohraty, ake su songy a nie az tak, ako to je so zvukom, najma ked ide o amater. demo. ale 3.6. to vyzera na koncert s dalsou hrashovou kapelou - Majster Kat v dubravke. takze sa kludne dojdite pozriet. bohuzial vstup zadara nemozem vybavit, lebo to neorganizujem. ak to bude na 100% dam este vediet a pohadzeme vlasmi trochu .)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #19 kedy: 05. Máj , 2005, 21:54:05 »

Venom ? Idem si kusok pocuvnut... .... no, kedze som si uvedomil, ze Venom az tak dobre nepoznam, tak neviem :). Ale spevak by mohol rucat veru naozaj viac. A ked uz chces pocut k muzike, nebolo by od veci viac popremyslat nad gitarami, nie vzdy musia hrat obe gitary unisono, dobry priklad je napr. ten Slayer.
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #20 kedy: 05. Máj , 2005, 22:11:45 »

mne to Venom nepripomina, ale sak sto ludi, sto chuti, tak preco nie. slayer? neviem, slayer pocuvam, ale hrat to, by mi pripadalo asi monotonne, lebo maju strasne na jedno kopyto songy, zaciatky su skvellle, ale potom je to stale ta ista vrtacka. to veru nie :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 05. Máj , 2005, 22:26:11 »

Ja som ich spomenul ako priklad dobrej spoluprace 2 gitar, nemal som na mysli muziku ako taku.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 05. Máj , 2005, 22:31:50 »

no vidim ze sa zo mna stava nenavideny fanusik kapely remitage :)) ja som sa len vyjadril k tomu ake maju vsetky kapely tie nazvy najedno kopyto, vsetko same mental,schyzo,psycho,embryonic atd neviem co sa tak urazas, ale tesi ma to lebo ak budes nasraty aj na koncerte budete posobyt este tvrdsiea drsnejsie :))
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #23 kedy: 05. Máj , 2005, 22:34:09 »

rastis: King a Hanneman su brutalni gitaristi :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #24 kedy: 05. Máj , 2005, 22:36:39 »

zakky: vobec netrvdim ze si nenavideni, len som od teba cakal ze napises nieco rozumiejsie. a sorry, ale ja nepoznam a ani nepocuvam ziadne akpely co maju v nazve psycho, mental embrionyc atd atd ten nazov vychadza z textov, ktore su k songom a nie len tak z brucha, aby to ako si ty nazval ""posobilo tvrdsie"" to zdaleka nie
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 05. Máj , 2005, 22:45:37 »

Hoď sem Darthez nejaké preklady vašich songov, nech máme predstavu o čom je táto muzika - aká je vaša filozofia.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 05. Máj , 2005, 22:51:02 »

ok tak sa vyjadrim ke teme: hudba: cele sa mi tam nezdalo nic extra originalne alebo chytlave, ja takuto muziku moc nepocuvam ale aj tak sa mi nezda ze by tam bolo proste nieco take co iny nemaju. takysto sa mi zdaju stale take monotonne, mozno sposobene aj nevyraznym zvukom.........inkedy by som povedal ze proste to nema gule kedze nazvy vychadzaju z textov takze k textom: rozumel som asi tak ze NIC. a to sa ucim po anglicky asi tak 10rok. mozno keby si sem nejake hodil tak by som to zhodnotil. ale teraz moj nazor: aj tak su vsetky tychto kapiel rovnake vsetko sama temnota zomieranie depresie. jak keby ste prezili holocaust ci co. k zvuku sa uz vyjadrili ostatny dost a zdielam ich nazory. to je odomna vsetko, este raz tvrdim ze ja takuto muziku moc nepocuvam a ani sa do toho moc nevyznam takze moj nazor ber ako nazor neznalca
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #27 kedy: 05. Máj , 2005, 22:58:54 »

zakky: jasne, nazor beriem, je jedno ci to pocuvas, alebo nie taku muziku. ohladom textov a ich rozumitelnosti - to ze si nerozumel ja fat nemozem, ja tiez nerozumiem x kapelam a tiez som sa ucil anglic. dost dlho.neviem ako si dosiel na to ze je to o temnote, ale sak ok preklady sem hadzat nebudem, lebo sa mi to neche pisat. Pitu: strucne filozofia tak napriklad je to o premarnenych sanciach, ktore potom cloveka najviac mrzia, ked sa ich nechytil, ked bola prilezitost. taktiez je to o tom, ako clovek bedaka az ked je zle a pokial je vse ok, nie je vdacny. proste, krici az ked je zle. co sa nazvu dema tyka, vychadza z toho,e texty su o vntuornych pocitoch ludi a o tom, ze ich nedavaju najavo von, alebo ich prejavuju az ked je casto neskoro. zato ""exhumacia"" dufam ze staci taketo vysvetlenie :) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 17. Máj , 2005, 09:25:58 »

no, tak ja som si vypocul ten 'rebirth' ako bolo v zaciatku odporucene a musim priznat, ze to hodnotim kladne. ten tranzistorovy zvuk gitar je sice dost hrozny, a nepomozu ani darthezove vyhovorky, pretoze robena lampa aj s reprakom z druhej ruky sa da zohnat vyrazne lacnejsie, nez tranzistorove kombo a bude hrat minimalne o dve triedy lepsie. s tou basou... no ano, pyta si ju hlavne zvuk, nebola by na skodu, ale ked nie, tak nie. tie gitary sa vsak musia este viac roztiahnut. inak to podla mna vramci thrashu ma aj napad, aj to celkom slape. ked som vas pocul na koncerte, pripadalo mi to take vselijake a o nicom, dokonca som ani sola nepostrehol, a teraz som aspon zistil ako vazne vazne nahovno je zvuk DK. sedi to dokopy a ma to, co zaner pyta, cize ako celok je to fajn. i ked za takuto kvalitu nahravky, by som ja osobne nedal ani korunu. maximalne flasu vina. domaceho :) aha a spevak by mohol minimalne trosku zapracovat na presnosti, ono aj ten vykrik by mal mat nejaky ton. a tiez suhlasim s rastisom - nahravka je tenka, riedka. a myslim si, ze nie iba zvukovo, tie riffy tam stoja sami o sebe prilis dlho, a to ma tendenciu nudit. co keby ste sa tam vyhrali s nejakymi beklajdami, pripadne aspon bicimi (styl to live is to die)?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #29 kedy: 17. Máj , 2005, 19:41:29 »

Iggy: dik za nazor :) potesil ja sa do robenych lampovych veci envyznam, takze neviem posudit to, cos´o tom pisal. nabuduce nas viac pocuvaj na koncerte Žmurk jasne dubvravka je kapitola sama o sebe. sak vidime sa tam 9.7. nech sa dari :) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.