Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 10:51:27
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: warwick corwette standard ash alebo SPECTOR Legend 5 Custom  (Prečítané 2418 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
bifi
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 24. September , 2008, 14:13:44 »

mám takú dilemu chcem nove pádlo a neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvoma tak ak má niekto skúsenosti bol by som vďačný za nejaké rady
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #1 kedy: 24. September , 2008, 21:41:21 »

Ja som hraval asi tri roky na Warwick Corvette a bol som velmi spokojny, je to basa ktora poskytuje velky komfort pri hrani a velmi prijemny, plny zvuk. Ked som neskor zacal viac experimentovat so zvukom, bol som prekvapeny co vsetko sa da z tejto basy dostat.

Priznam sa ze na base SPECTOR som hral iba raz, nemal som ju teda moznost viac oskusat. Basa ale sadla ako uliata a akokolvek som tocil potenciometrami, stale bol zvuk ppci. Neviem presne ktory to bol model (zda sa mi ze Legend 4 Standard ale ruku do ohna za to nedam).

Podla mna oba modely su dobre ale u gitarach a basach zalezi neskutocne od toho aky je ten konkretny kus. Moj kamos si na moj popud kupil tiez Corvette a ta jeho hrala podstatne horsie ako moja (predal ju asi po pol roku). Preto sa neda rozodovat bez toho aby si na tej base hral.

Ja som si nechal urobit basu od Kamila Grebena ( www.kamilgreben.sk) presne podla mojich predstav a Kamil mi urobil nastroj ktory je NESKUTOCNY. Nestal ani tak vela a som si isty ze za tu cenu by som nenasiel tovarensky vyrabanu basu ktora by sa aspon zdialky priblizovala kvalitam Kamilovej prace.

Moja rada: Skontaktuj sa s Kamilom a porozpravaj sa s nim. Je to velmi prijemny clovek ktory ma vela skusenosti a je zaroven aj velmi otvoreny. Garantujem ti ze basa od neho bude mnohonasobne prevysovat kvality oboch modelov pre ktore sa rozhodujes.

Kamil 4 Ever
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 25. September , 2008, 19:44:36 »

aku basu mas od kamila?
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #3 kedy: 25. September , 2008, 19:51:53 »

na podobny warwick som davnejsie hral, mal ho jeden znamy. urcite kvalitny nastroj, v jeho rukach znel vyborne. mne sa na nom nehralo dobre, nesedel mi krk a zvuk bol na moj vkus prilis neutralny.

tuto z fora ma spector basu Magez, ma 4ku, fajn nastroj, nesedi mi velmi do ruky krk, ale tiez mu ta basa znie vyborne. tazko radit takto, asi si to treba vyskusat a co viac sadne do ruk  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #4 kedy: 25. September , 2008, 20:24:04 »

davam 100 bodov pre Spector  Nechajte ma vydýchať a 3 body pre Warwick Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #5 kedy: 25. September , 2008, 20:45:24 »

aku basu mas od kamila?

Je to 4 strunovy JazzBassoid (v Kamilovek terminologii je to telo Vorwan a hlava z Grebendera),  jelsova + hmatnik z ebenu, JB snimace.

3 potaky: Volume- Panorama - Aktiv( ovlada sa iba jednym potakom. V jednej krajnej polohe je aktiv off a basa hra ako pasiv a v druhej polohe su zvyraznene basy a vysky jemne....proste take basove equalizerove V-cko. Robi to velku dobrotu, hlavne ked pouzivam na basu nejaky dist alebo fuzz je to krasne pouzitelne)

Nelakovana,  co sposobuje velmi surovy duniaci zvuk. Sustain jak hovado. Je to basa ktora mi neskutocne vyhovuje.

Nemam teraz po ruke fofo ale v priebehu zajtrajska postnem.
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #6 kedy: 26. September , 2008, 07:16:08 »

......"Jurinko".......to musí byť kus tá Tvoja basa........
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #7 kedy: 27. September , 2008, 13:18:29 »

mohol by si to foto uploadnut...
Zaznamenané

one more solo?
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #8 kedy: 28. September , 2008, 12:18:56 »

Konecne som mal cas nafotit si basu. Davam ich do novej temy aby som nespoiloval tuto  Bavím sa skvele   Na zdravie!
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.