Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 10:32:19
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Oasis vo Viedni!  (Prečítané 20800 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #60 kedy: 19. Október , 2008, 12:49:20 »

pokial chces hudbou zarabat tak urcite.. pokial chces hrat to co chces bez toho aby si sa citil trapne za to jake pi*oviny hras tak to nie je dobra volba.. a je to uz len na hudobnikovi ci si vyberie cestu predajnej krysy alebo mu o peniaze az tak moc nejde. A ci vobec chce zostat hudobnikom alebo "zabavacom".
zas to nevidim tak ciernobielo, da sa hybat aj niekde medzi tymi dvoma extremami. ale celkovo by som hlavne rad upozornil na citaty v mojom podpise  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 19. Október , 2008, 12:58:15 »

Aleeee ludiaaa...
Zbytocne riesit, ci sa niekto uzivi, alebo nie.

Ja mam taku skusenost, ze kto to robil s cielom zarobit, tak velke HOFNO zarobil. A prave ten, kto to robil s laskou k hudbe, tak prave ten zhrabol vacsinu.
Netreba riesit, ci niekto vyzije, a ci je to bud virtuoz, alebo smejd.
Je to vec ludi ako prijmu produkt, ktory im my ponukneme. A da sa aj v Slovensku uzivit muzickou, AK SI SPRAVNY CAS na SPRAVNOM MIESTE :)
Tot moj nazor a skusenost.
 Na zdravie!

PS: viac hrat, menej kecat o nezmysloch.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #62 kedy: 19. Október , 2008, 13:10:42 »

sak ta karavana aj skonci v peknej zumpe, neboj nic. pre teba je masovy uspech meritkom kvality? to potom skodovky su kvalitne auta, lacne tesco parky kvalitne zradlo a vstavanie do roboty na 8:00 krasny zivotny standart. MA TO PREDSA USPECH U MASY... joe, utekaj si prestavit budik a nakupit aspon za tasku tych pravych sojovych...  ?§!. .

jo a to ma este tak napada, ze Horizont a Drukos boli fest popici biznis plany... nie, to nebol lacny spinavy ojeb! ved zarob tolko najprv a potom kritizuj! kto co picuje na Fruniho? az my zarobime lacnymi trikmi na tupu hlavu priemerneho obyvatela tolko penazi, potom ho mozme odsudit az.

heil, joe-ova logika  Nechajte ma vydýchať

nokia je masovka - je zla ? vstavanie na 8:00 do roboty je masovy uspech ?  ?§!. to ze skodovky boli masivny "uspech" bolo pre to, ze ine neboli. a vobec to ze sa masam paci nejaka muzika je ich vec a znakom nekvality to moze byt tak pre Teba. Beatles boli masovka jak rit a boli nekvalitni ?  Popiskujem si
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 19. Október , 2008, 13:13:06 »

nokia je masovka - je zla ? vstavanie na 8:00 do roboty je masovy uspech ?  ?§!. to ze skodovky boli masivny "uspech" bolo pre to, ze ine neboli. a vobec to ze sa masam paci nejaka muzika je ich vec a znakom nekvality to moze byt tak pre Teba. Beatles boli masovka jak rit a boli nekvalitni ?  Popiskujem si
okej, mozem sa opravit? masovy uspech neznamena automaticky kvalitu. vobec s nou nesuvisi. moze byt tak?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #64 kedy: 19. Október , 2008, 13:23:59 »

ok, to je potom ine. suhlasim.
Zaznamenané

Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #65 kedy: 19. Október , 2008, 13:25:00 »

okej, mozem sa opravit? masovy uspech neznamena automaticky kvalitu. vobec s nou nesuvisi. moze byt tak?
V kazdej druhej debate sa ohanate nejakym vyrazom ze kvalita... Co je kvalitna hudba?
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #66 kedy: 19. Október , 2008, 13:30:43 »

Co je kvalitna hudba?
taka co zacina z acka, abo z cecka, abo z decka  Zdravíčko
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #67 kedy: 19. Október , 2008, 13:39:55 »

Nie je to všetko jedno??   Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #68 kedy: 19. Október , 2008, 14:22:44 »

Nie je to všetko jedno??   Zdravíčko
je Bavím sa skvele akeby ich zrazil valec mam v dupe
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #69 kedy: 19. Október , 2008, 15:38:55 »

pred chvilou som Iggymu slubil, ze ho idem podporit do nejakej tunajsej debaty. ale nemozem - urazil moje oblubene Tesco parky  Bacha na vec kamo! ono ich vyraba v skutocnosti firma Tauris, ale predavaju sa pod logom Tesco - to len aby ste videli, ze sa v tom naozaj vyznam. viem - parky tu vytahujem uz Xty-krat, takze pardon za OT  No hanbím sa..
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #70 kedy: 19. Október , 2008, 15:53:05 »

Nie je to všetko jedno??   Zdravíčko

myslím, že to nie je jedno... podľa mňa cvičenie sa vo vnímaní krásna je cesta k vycibrenému vkusu, a to vedie k poznaniu kvality. a nielen v hudbe, ale v celom umení sú umelci zodpovední za predkladanie kvality...


párky neznášam...  ?§!.
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 15:54:02 od brambora » Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #71 kedy: 19. Október , 2008, 15:58:49 »

jejo to si dam do podpisu Žmurk... a komu sa zodpovedaju?  Zdravíčko Kazdy povazuje nieco ine za krasno... Takze si myslim, ze nemoze existovat komisia ktora posudzuje co je kvalitne umenie a co nie(maximalne nejake vykradanie sa da povazovat za gyc)
Tymto som chcel povedat ze to je jedno teda myslim  Som frajer
A parky su super tak isto ako klobasa  Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 19. Október , 2008, 15:59:55 od Rotanimod » Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 19. Október , 2008, 16:06:31 »

myslím, že to nie je jedno... podľa mňa cvičenie sa vo vnímaní krásna je cesta k vycibrenému vkusu, a to vedie k poznaniu kvality. a nielen v hudbe, ale v celom umení sú umelci zodpovední za predkladanie kvality...
Bravooo Bravooo Bravooo

rastovi sa ospravedlnujem, ako aj vsektym ostatnym, ktorych citenie som mohol urazit, ci uz parkami alebo niecim inym  No hanbím sa..
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #73 kedy: 19. Október , 2008, 16:14:44 »

jejo to si dam do podpisu Žmurk... a komu sa zodpovedaju?  Zdravíčko Kazdy povazuje nieco ine za krasno... Takze si myslim, ze nemoze existovat komisia ktora posudzuje co je kvalitne umenie a co nie(maximalne nejake vykradanie sa da povazovat za gyc)
Tymto som chcel povedat ze to je jedno teda myslim  Som frajer
A parky su super tak isto ako klobasa  Bacha na vec kamo!

podľa mňa krásno existuje objektívne. umelci sú zodpovední ľuďom za to, aby im dokázali otvoriť cestu aj k niečomu, čo je menej prístupné masám...
napríklad, keby som sa na konzerve nedostala k vážnej hudbe, asi by ma nikdy neoslovila, a teraz som si v nej objavila skladateľov, ktorých hudba je podľa mňa úžasná... takže objektívne krásno je asi to, čo sa páči mne...  Beeee Beeee Beeee
ja viem, motanica, ale ja sa ponáhľam...  :)
hlavne nerobiť umenie kvôli prachom, ale z radosti a nadšenia...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #74 kedy: 19. Október , 2008, 17:04:21 »

myslím, že to nie je jedno... podľa mňa cvičenie sa vo vnímaní krásna je cesta k vycibrenému vkusu, a to vedie k poznaniu kvality. a nielen v hudbe, ale v celom umení sú umelci zodpovední za predkladanie kvality...

pekne si to napísala a normálne potešila, že aj niekto mladý to vníma tak - "cvičenie sa vo vnímaní krásna je cesta k vycibrenému vkusu".
Len škoda, že to tak všeobecne nie je. Málokto sa tým riadi (prevažná väčšina ľudí žije s tým, čo rádio dá) a nikto za predkladanie kvality nie je zodpovedný. Žmurk
Preto mne osobne nie je jedno, ako to vnímam ja (rád sa o tom porozprávam aj s inými), ako to vnímajú mne blízki ľudia, moji žiaci.., ale je mi jedno, ako to vníma hocikto iný a keď s tým nemá chuť nič robiť, je to jeho osobná vec a škoda.  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 21 otázok.