Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 19:26:37
Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126374 krát)
0 užívateľov a 112 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #570 kedy: 20. Marec , 2011, 21:15:51 »

joe aj o stevinovi sa tu hodne narozpravalo a aky je gitarista  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #571 kedy: 20. Marec , 2011, 21:16:30 »

pockat, co dosiahol chodelka? ze uz s nim nikto okrem zasranych pankacov (ktori mimochodom ani nehraju pank) nechce nik hrat?  Bavím sa skvele


4 megakokotiny v jednej vete.. to si kto dovoli?  Bavím sa skvele   vitaz vecera  Zdravíčko

Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #572 kedy: 20. Marec , 2011, 21:18:03 »

Cobain bol osobnost?
a čo bol?Huh! chlapci moji  ha ha ha  progi to ako važne??? progi ale od teba som tu nejaku gitarovu osobnost nikdy nezaregistroval  Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Marec , 2011, 21:26:48 od joe » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #573 kedy: 20. Marec , 2011, 21:19:12 »

medzi všetkymi čo niečo vedia  Zdravíčko
ty nemaš?Huh! ale na slovensku je to tak a dosiahol vela na naše pomery
Ci ma u mna Chodelka respekt? No aj hej, ako sa to vezme. Ja respektujem kazdeho muzikanta co ma odvahu zasvatit zivot muzike. Ja akoze mam celkom prehlad, ale nepoznam ziadneho hudobnika, ktory by nejak mal respekt k menu Chodelka. Akurat zopar pankacov mladych, co maju problem zahrat zakladak ne bubnoch lebo Konflikt.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #574 kedy: 20. Marec , 2011, 21:19:37 »

joe aj o stevinovi sa tu hodne narozpravalo a aky je gitarista  Bavím sa skvele
na fore je hviezda a nik mu to nevetme Bavím sa skvele dufam že mi da autogram na chrbat Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #575 kedy: 20. Marec , 2011, 21:23:55 »

Ci ma u mna Chodelka respekt? No aj hej, ako sa to vezme. Ja respektujem kazdeho muzikanta co ma odvahu zasvatit zivot muzike. Ja akoze mam celkom prehlad, ale nepoznam ziadneho hudobnika, ktory by nejak mal respekt k menu Chodelka. Akurat zopar pankacov mladych, co maju problem zahrat zakladak ne bubnoch lebo Konflikt.
tak chod medzi normalnych nie komplexakov  Bavím sa skvele a hlavne si nesmu mysliet že su lepši a to je tu tažko najst  Na zdravie!
poznam asi viac muzikantov ako ty a barzdo tu...vačšina si ho važi..to čo teraz robi je hlavne jeho vec, zaraba tak čo..ved je to jeho praca Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #576 kedy: 20. Marec , 2011, 21:29:19 »

ale ved miso kolo ma pravdu to s tym ze nkto s nim uz ani hrat nechce okrem tych spotenych pankacov z konfliktu... chodelkov jediny pocuvatelny pocin bol liquid boogie roll so spevom ked tam bol handrush.. tieto pseudo instrumentalne pociny ked stoji v randali na podiu a takmer autistickym hlasom sa prihovara k publiku zatial co kristian si lubrikuje triceps a musculus kvadriceps a potom spusti nieco co ma odnesie az ku baru a tam zotrvam do konca koncertu asi o niecom svedci..  to ze v kazdom songu hra to iste na tom budem trvat ..ale ano.. bavime sa o nom tak je top jednicka.. aj o ficovi sa bavia ludia tak aj on asi bude
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #577 kedy: 20. Marec , 2011, 21:30:02 »

tak chod medzi normalnych nie komplexakov  Bavím sa skvele a hlavne si nesmu mysliet že su lepši a to je tu tažko najst  Na zdravie!
poznam asi viac muzikantov ako ty a barzdo tu...vačšina si ho važi..to čo teraz robi je hlavne jeho vec, zaraba tak čo..ved je to jeho praca Zdravíčko
To je pravda, ze ich asi poznas viac, ved mas aj viac rokov takze si aj viac zazil :)
Ja praveze nehovorim o komplexakoch, ty to asi beries tak, ze ked ho nerespektuju, ze ho akoze nemaju radi, ale ja to myslim doslova tak, ze nejak ho neriesia vobec. Ja ani neviem co robi a toto je z mojej strany cisto jeho osobna vec, ja ho nesudim.

 Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #578 kedy: 20. Marec , 2011, 21:33:43 »

a čo bol?Huh! chlapci moji  ha ha ha  progi to ako važne??? progi ale od teba som tu nejaku gitarovu osobnost nikdy nezaregistroval  Na zdravie!

A v com bol vlastne osobnost?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #579 kedy: 20. Marec , 2011, 21:48:20 »

To je pravda, ze ich asi poznas viac, ved mas aj viac rokov takze si aj viac zazil :)
Ja praveze nehovorim o komplexakoch, ty to asi beries tak, ze ked ho nerespektuju, ze ho akoze nemaju radi, ale ja to myslim doslova tak, ze nejak ho neriesia vobec. Ja ani neviem co robi a toto je z mojej strany cisto jeho osobna vec, ja ho nesudim.

 Na zdravie!
ja tiež o nom prakticeky nekecam nikdy a ani ma to nezaujima ale važim si každeho čo niečo urobil a on urobil
popri tom aj slušne kaliii Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #580 kedy: 20. Marec , 2011, 21:55:17 »

chodelka to mal nastartovane na top svetoveho gitaristu len niekde to zahaprovalo
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #581 kedy: 20. Marec , 2011, 22:28:39 »

chodelka to mal nastartovane na top svetoveho gitaristu len niekde to zahaprovalo


on sa skladatelsky podla mna vymlatil to vidno na tych songoch, mne velmi pripomina toho kirka behunka fakt.. asi sa nikto seriozny uz potom sa nebol ochotny pod neho podpisat resp postavit sa za neho.. to sa stava, smola no.. par pesniciek ma peknych..z  obdobia ked chcel byt petruccim..a hlavne on skladal hudbu pre hudobnikov a nie pre bezny lud.. takze nebol zaujimavy asi pre trh tym padom
« Posledná zmena: 20. Marec , 2011, 22:29:29 od kaolko » Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #582 kedy: 21. Marec , 2011, 12:12:57 »

Otazka č.1 : Medzi akymi muzikantmi ma Chodelka respekt?
Otazka č.2 : Aky je to typicky vychodniarsky sposob?

dik  Zdravíčko
Typický východniarsky spôsob sa dá postrehnúť iba keď nie si z východu a nie si na to zvyknutý, ako nebolo to myslené v zlom ale.  :)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #583 kedy: 21. Marec , 2011, 12:20:25 »

je pravda ze mydli jednu stupnicu dookola ked improvizuje, ale myslim si ze skladatel je vyborny... pamatam si stale na jeden workshop este ked nechlastal a hral super, dost ma inspiroval co sa cvicenia tyka :) nieco na nom bude...  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #584 kedy: 21. Marec , 2011, 12:54:55 »

U mňa má Chodelka rešpekt stále.  Sledoval som ho, keď asi ako 19-ročný (?) zastal rolu hlavného gitaristu na albume Citronu - Vypuste psy, čo bol pre mladého gitaristu veľký úspech a hral tam na naše pomery výbornú gitaru. Čo ma trochu škre, že sa odvtedy moc v hre neposunul. Mohlo to ísť ešte zaujímavejším smerom. Ale je to jeho vec, aj keď ma už neoslovuje, robí čo ho baví, robí to poctivo s kvalitnými spoluhráčmi, šikovne rozbehol aj svoju gitarovú školu. U mňa má rešpekt..  Zdravíčko
« Posledná zmena: 21. Marec , 2011, 13:50:39 od Pitu » Zaznamenané

Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.