Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
17. Máj , 2024, 18:54:40
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ine Kafe ohlasili comeback  (Prečítané 36075 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 23. Január , 2011, 00:00:13 »

Neposieram sa z kapely, ale posieram sa z toho ze dokazali tolko koncertov vypredat, toto nedokaze ziadna ina domaca kapela (aj ked nechapem ze preco je to tak)


suhlasim.. aj na to ho spoteneho Holdswortha prisla asi tak 10tina ludi co sa chysta na ine kafe.. a to tu kapelu vobec nemusim  :) ale proste je to tak.. ludia su v svojej podstate jednoduchi, chcu sa bavit, vyblaznit, smiat sa, plakat a nie pocuvat nejaku chujinu, ktora od nich vyzaduje aby si dali oblek, sedeli a potom sli na sushi do podniku kde vas obsluhuje japonka ktora sa vo volnom case venuje herectvu v animovanych filmoch
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #106 kedy: 23. Január , 2011, 01:49:08 »

Marrtin: Obcas mas divne nazory.  Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #107 kedy: 23. Január , 2011, 08:29:05 »

marrtin: ine kafe prisli v case, ked tu bola medzi pubertakmi vlna punku, tym padom ovplyvnila dost podstatnu cast jednej mladej generacie. ano, ta hudba je jednoducha, je to o troch-styroch akordoch (ale to bol aj povodny rakenrol), ma primitivne texty (vsak to bolo pre pubertakov, im filozofiu v textoch netreba), ale podstatne je, ze ta generacia s tymi skladbami zila, hrali sa v hitparadach, pustalo/spievalo sa to na kazdej chatovacke/chlastacke, chalani na to gitarou balili mlade pipky punkerky a pod  Na zdravie! zazil som to lebo to akurat trafilo okrajovo moju generaciu (bohuzial alebo nastastie :) ). je to podobny fenomen ako horkyze slize, na ktorych koncertoch vidis sa bavit nie jednu generaciu, ale od malych po velkych (az po preddochodcovsky vek).

nasi rodicia mali elan, team, habaneru, gotta, vondrackovu...my sme mali HS, ine kafe, nirvanu :) a terajsie detvaky maju rytmusa, laca majstra slova...
« Posledná zmena: 23. Január , 2011, 08:29:53 od styrioci » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #108 kedy: 23. Január , 2011, 08:48:24 »

Ja ked som mal 15, tak sme chceli lepit na plagaty "Koncert Ine Kafe" co boli po celom meste nadpisy "Zruseny!" Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #109 kedy: 23. Január , 2011, 09:07:03 »

marrtin, to je pekne, ze mas svoj vkus, ale to nemusi byt hned dobry vkus :) ja sa tesim a dufam, ze este zozeniem listky :)
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #110 kedy: 23. Január , 2011, 12:12:12 »

tiez si to myslim ze tu o prachy nejde ale skor o hranie, ktore chyba  Žmurk
myslím že ide o prachy ako väčšine  Bavím sa skvele letecké spoločnosti pepúšťajú zamestnancov Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. Január , 2011, 12:30:56 od temo » Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #111 kedy: 23. Január , 2011, 12:28:43 »

Neposieram sa z kapely, ale posieram sa z toho ze dokazali tolko koncertov vypredat, toto nedokaze ziadna ina domaca kapela (aj ked nechapem ze preco je to tak)
Tiez ma to udivuje, ani IMT Smile, ani No Name, ani nic. Neviem co je este take znamejsie...

Elan? Kolko im pride na tej jeden posledny mega-koncert, ktory sa opakuje kazde 2 roky, alebo tak? (A pritom Raz pre Slovak Spectator tvrdi, ze hraju 100vky koncertov rocne)
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #112 kedy: 23. Január , 2011, 13:01:08 »

Marrtin: Obcas mas divne nazory.  Na zdravie!
ked si to tak vezmeš, ja som divný celý, vybočujem z davu  Žmurk
marrtin, to je pekne, ze mas svoj vkus, ale to nemusi byt hned dobry vkus :)
to sa nehádam
Tiez ma to udivuje, ani IMT Smile, ani No Name, ani nic.
myslím, že IMT Smile, aj No Name je už niečo lepšie
« Posledná zmena: 23. Január , 2011, 13:03:05 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #113 kedy: 23. Január , 2011, 15:02:19 »

Podla mna, co niektorym ludom vadi na Ine Kafe je, ze mali take tie pesnicky, co vyslovene nadbiehali masam 12 - 15 rocnych skolakov a skolacok - take tie ako "Ked mas doma opat dalsi problem..." alebo "Bol raz jeden Peter, ktory nikam nesmel...".

Mozme to ale tiez brat tak, ze Vratko chcel taku pesnicku spravit, uz ked mal 12 rokov, ale nemal na to kapelu ani nic, tak sa mu to takto podarilo trosku s oneskorenim. A nikto nic podobne nehral, nasli miesto ako na hudobnom trhu, tak v srdciach posluchacov. Takze uspech im patri, no nie?

Ale inak je to uplne v poriadku a posledny album mam celkom rad.
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #114 kedy: 23. Január , 2011, 15:06:02 »

Podla mna, co niektorym ludom vadi na Ine Kafe je, ze mali take tie pesnicky, co vyslovene nadbiehali masam 12 - 15 rocnych skolakov a skolacok - take tie ako "Ked mas doma opat dalsi problem..." alebo "Bol raz jeden Peter, ktory nikam nesmel...".

Mozme to ale tiez brat tak, ze Vratko chcel taku pesnicku spravit, uz ked mal 12 rokov, ale nemal na to kapelu ani nic, tak sa mu to takto podarilo trosku s oneskorenim. A nikto nic podobne nehral, nasli miesto ako na hudobnom trhu, tak v srdciach posluchacov. Takze uspech im patri, no nie?

Ale inak je to uplne v poriadku a posledny album mam celkom rad.


No ale publikum si nasiel a koncert ma vypredany  :)
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #115 kedy: 23. Január , 2011, 15:16:27 »

 Bavím sa skvele vsak kazdy ma iny sposob sebavyjadrenia ked sme pri textoch. ja nevnimam texty ich ako primitivne. hej vsak su jednoduchsie napisane, ale nemusi byt v texte 50 metafor aby bol umenim. umenie mozes hladat aj na pomarancovej supke, ked chces ho tam najdes. zato ze su tie texty jednoduchsie? vsak su aspon udernejsie a maju tah na branku. ja tiez nejaky velky fanda kafe nesom, nemam byt preco. ale sere ma to s tymi textami. kua anglani sa z takych sraciek davno vymanili a jak im je dobre? my tu furt riesime ci ma text umelecke spracovanie komunistickeho recitalu.
« Posledná zmena: 23. Január , 2011, 15:17:06 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #116 kedy: 23. Január , 2011, 15:17:31 »

Pozeram inak, ze s nimi hra ten bubenik, co na zaciatku. Vraj mal nejake problemy, ci ?
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #117 kedy: 23. Január , 2011, 15:19:06 »

Nahodou, ja nehovorím že Ine Kafe je nejaka total mega brutal kapela, ale proste fičal som na tom ako 12 ročný, mal som to rád, poznačilo to cele moje detstvo a nikdy som ich nevidel. Ja idem na koncert piatok 28.01 tak snáď sa s niekym vidíme. A tiež si neviem predstaviť chatovačku s rovesníkmi kde by sa nepúšťalo Iné Kafe, to je proste blízke každému, v mojom veku cca  :) Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #118 kedy: 23. Január , 2011, 15:19:19 »


No ale publikum si nasiel a koncert ma vypredany  :)
to ma aj sri chinmoy , hubdu sice ee ale zerem ho za to strasne jak vypredal pasienky  Som metlak
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #119 kedy: 23. Január , 2011, 15:23:06 »

Co chcel basnik povedat?



Tak asi su na tom lepsie KAFE ako 90 percent ludi tu, ked vedia vypredat, ne?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.