Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 21:22:53
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: efekty BEHRINGER  (Prečítané 38201 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #120 kedy: 12. Apríl , 2007, 09:26:58 »

Vlastnim Behringer Reverb http://www.behringer.com/DR100/index.cfm?lang=ENG a za tie prachy je to myslim ,ze uplne dobre.
(len skoda ,ze hladam este iny zvuk ,ktory tam nie je, tak to asi predam..ale inak fakt vpoho efekt)
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #121 kedy: 12. Apríl , 2007, 09:29:58 »

MaTeS, sam sa stretavam v nasej firme s tym ,ze elektro zariadenia ,ktore dovazame su fakt casto osadene inymi suciastkami, dodane s inym adapterom... a ziadne upozornenie ,alebo odlisenie serie sa nekona. Proste najdu "tu istu" suciastku ,len lacnejsiu (a menej ,kvalitnu napr. s mensou zivotnostou) ,tak to tam prasknu. A testuje sa priamo v poli, co je pre nas ako servis pekne na hovno.

Behringer je relativne pofiderna firma, co sa tyka podobnych veci, tak ti musim dat asi zapravdu... ale nemalo by sa to stavat, sa ako zakaznik teraz citim podvedeny..dva rovnake produkty a kazdy vlastne iny...
Nie len gitary treba vyberat z viacej kusov, ale aj efekty???
Zaznamenané

FALLGRAPP
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #122 kedy: 12. Apríl , 2007, 09:39:50 »

nevolaju sa tie suciastky nahodou ku*vitka a pokazia sa akurat par dni po skonceni zaruky?
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #123 kedy: 12. Apríl , 2007, 23:33:35 »

MaTeS, sam sa stretavam v nasej firme s tym ,ze elektro zariadenia ,ktore dovazame su fakt casto osadene inymi suciastkami, dodane s inym adapterom... a ziadne upozornenie ,alebo odlisenie serie sa nekona. Proste najdu "tu istu" suciastku ,len lacnejsiu (a menej ,kvalitnu napr. s mensou zivotnostou) ,tak to tam prasknu. A testuje sa priamo v poli, co je pre nas ako servis pekne na hovno.

Behringer je relativne pofiderna firma, co sa tyka podobnych veci, tak ti musim dat asi zapravdu... ale nemalo by sa to stavat, sa ako zakaznik teraz citim podvedeny..dva rovnake produkty a kazdy vlastne iny...
Nie len gitary treba vyberat z viacej kusov, ale aj efekty???

No jasan že treba. A nielen pri low-endoch. Mal som v ruke 2 octavery od ebs- jeden hral slušne, druhý som niekoľkokrát zapájal, aby som sa presvedčil či funguje, lebo akosi sa neprejavoval ani po aktivovaní. A ebs krabky sa pohybujú okolo šesť/sedem tisícoviek. Čím väčšia sériová výroba, tím väčšie riziko shitu. Smútim
Zaznamenané

RED DEBILS
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #124 kedy: 29. Apríl , 2007, 20:01:52 »

Mám u tejto značky skúsenosť len s Line selectorom Behringher. Kúpil som to, lebo som doma chcel riešiť rýchle prepínanie medzi dvomi tube preamp-ami doštúdiových monitorov. Zapojil som to a po 10 sek. vyhodil. Strašne to pokur*lo zvuk. To sa nedalo porovnať. A okrem toho to stiahlo signál. Nie že to nebol Thrue Bypass ale totohrozne vôvodnú charakteristiku zmenilo - výrazne k horšiemu.
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #125 kedy: 12. Máj , 2007, 21:52:14 »

hral som na par tych 1000 korunovych pedaloch a stoja za velke howno...radsej nasetri trojku a kup g2..ten je precajlen lepsi
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #126 kedy: 13. Máj , 2007, 07:55:27 »

hral som na par tych 1000 korunovych pedaloch a stoja za velke howno...radsej nasetri trojku a kup g2..ten je precajlen lepsi

Ale já som sa vyjadroval konkrétnek Line selectoru od Behringhera AB-100-vke, že stojí za hov...o G2 a vôbec celá rada G od ZOOMu je výborna
á - v kontexte ceny. A teraz, keď v v Lídl Music zlcneli od 25% a ten najmenší ide pod 2 litre a najväčší (s dvomi lampami) za  niečo cez 11 tis, tak o čom hovoríme? Vžde treba dať cenu do kontextu s vecou o ktorej hovoríme. Na zdravie!
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #127 kedy: 13. Máj , 2007, 10:10:50 »

mariangitar: v tej rannej nedelnej reklame na svoj kram mas asi preklep nie? od 25%.
mne tie ceny take nepridu. alebo zle ratam?
priklad ZOOM G1X z2490 na 2350, to asi nebude od 25%. 100sk zlava pri ostatnych produktoch mi tiez pri nakupnej cene okolo 2litrov nepride neviem aka 25% zlava.
alebo pozeram inu akciu?    ?§!. ?§!.

v kazdom pripade. mam rad reklamy v nedelu rano  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Máj , 2007, 10:13:24 od Darthez » Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #128 kedy: 13. Máj , 2007, 10:35:08 »

mariangitar: v tej rannej nedelnej reklame na svoj kram mas asi preklep nie? od 25%.
mne tie ceny take nepridu. alebo zle ratam?
priklad ZOOM G1X z2490 na 2350, to asi nebude od 25%. 100sk zlava pri ostatnych produktoch mi tiez pri nakupnej cene okolo 2litrov nepride neviem aka 25% zlava.
alebo pozeram inu akciu?    ?§!. ?§!.

v kazdom pripade. mam rad reklamy v nedelu rano  Na zdravie!

To mas ako teleshopping. Volaj ihned!!!  ha ha ha
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #129 kedy: 13. Máj , 2007, 10:35:49 »

Mne sa celkom reklama pacila, mala taku nevtieravu formu :) Milos1 robi tusim toto iste a nikto nic, nechajme to tak.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #130 kedy: 13. Máj , 2007, 10:48:38 »

marian, vynadri sa :) neviem najst tych 25%

MageZ: ...a ked zavolam do 5 minut.....  Žmurk
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #131 kedy: 13. Máj , 2007, 10:51:11 »

mariangitar: v tej rannej nedelnej reklame na svoj kram mas asi preklep nie? od 25%.
mne tie ceny take nepridu. alebo zle ratam?
priklad ZOOM G1X z2490 na 2350, to asi nebude od 25%. 100sk zlava pri ostatnych produktoch mi tiez pri nakupnej cene okolo 2litrov nepride neviem aka 25% zlava.
alebo pozeram inu akciu?    ?§!. ?§!.

v kazdom pripade. mam rad reklamy v nedelu rano  Na zdravie!
mariangitar: v tej rannej nedelnej reklame na svoj kram mas asi preklep nie? od 25%.
mne tie ceny take nepridu. alebo zle ratam?
priklad ZOOM G1X z2490 na 2350, to asi nebude od 25%. 100sk zlava pri ostatnych produktoch mi tiez pri nakupnej cene okolo 2litrov nepride neviem aka 25% zlava.
alebo pozeram inu akciu?    ?§!. ?§!.

v kazdom pripade. mam rad reklamy v nedelu rano  Na zdravie!

No v prvom rade"nie je to môj krám". Krám máš asi ty! po druhé, já som neporovnával ceny MOC a Akcie rozdiel 25% Ale štandardné cnníkové. Tam je napr. 2590 Sk ZOOM G1. Naša akcia je 1999 SK. Je to taká zľava?
Ale chápem tvoj postoj v tom zmysle, že pred cca tromi dňami som nakopol na stránku nový akčný cenník (pretože nemenovaná konkurencia urobila také isté ceny ako ja), kde sú také ceny ako uvádzaš a tam taká zľava nie je. Ale ak si myslíš, že sú tieto veci ešte stále s vysokými cenami tak už neviem, čo ti mám na to povedať. Potom si asi v obchode v živote nerobil. Pozdravujem "tvoj krám!

Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 13. Máj , 2007, 10:53:08 »

marian, vynadri sa :) neviem najst tych 25%

MageZ: ...a ked zavolam do 5 minut.....  Žmurk

Zavolaj a uvidíme čo sa stane... Cez net ste tu viacerí frajeri. Z očí do očí by to užn také nebolo. Bleee
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #133 kedy: 13. Máj , 2007, 11:04:55 »

 ha ha ha  ha ha ha ha ha ha To uz aby sa clovek aj bal ist do obchodu s hudobnymi nastrojmi potom... Bravooo
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #134 kedy: 13. Máj , 2007, 11:19:50 »

ha ha ha  ha ha ha ha ha ha To uz aby sa clovek aj bal ist do obchodu s hudobnymi nastrojmi potom... Bravooo

Nie,nie, to bolo myslené inak... Moja poznámka súvisela s tým, že keby sme tu niektorí debatovali ako sa hovorí z očí do očí, bolo by to v inej rovine a volili by sa iné slová ako takto cez net (v podstate inkognito)... Iná vec je rovina stretnutia v akomto obchode...
I tak si myslím, že sa to celé odvíja od "vnútroných daností" každého človeka a je len a len vecou každého o čo mu ide. Čo chce bezducho rýpať alebo chce fakticky niečo riešiť...
 Som frajer
Zaznamenané

Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.