Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Máj , 2024, 16:49:59
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 165419 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #660 kedy: 21. Jún , 2011, 13:21:42 »

podla mna je to s tymi top vecami tak, ze to nemusis ani skusat a vies, ze to hra dobre, len sa ti nemusi pacit farba, logo, nazov a pod kraviny
« Posledná zmena: 21. Jún , 2011, 14:19:10 od styrioci » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #661 kedy: 04. Júl , 2011, 23:02:21 »

rad by som skusil Evidence kabel, kto mal moznost porovnat Melody vs. LyricHG  Huh!
diky za postrehy
Ahoj. No mam nastrojovy kabel Lyric HG a potom repro kabel Siren. Kupoval som ich spolu od Davida Kollara (nejaky jazzman tusim) - tebe by to meno malo hovorit viac.  Na zdravie! Takze nejake referencie ti vie dat aj on i ked ich pouzival iba chvilku. K tomu Lyric kablu len jeden postreh (teda okrem toho, ze ten kabel dava svojmu majitelovi taky cudny psychologicky efekt, ze ma "najlepsi" kabel na svete) - Je tuhy jak svina a dost sa pletie pod nohy, ked si clovek nedava pozor. Na nejake divoke zive hranie to podla mna nie je velmi vhodne. Kupoval som ich, ked som mal take audiofilne obdobie. Ked som si teraz pozrel moju mailovu komunikaciu s Davidom a uvidel cenu, co ma to stalo, tak mam o sebe pochybnosti.  Bavím sa skvele
Ale dost zavazilo aj to, ze je na ne dozivotna zaruka a vraj vyrobca je v tomto smere velmi ferovy a nerobi problemy.
Ak chces, tak kludne ti ho poziciam na nejaku dobu... Resp. ak sa ti zapaci, tak ti ho mozem predat (pojdem do vysielacky).
« Posledná zmena: 04. Júl , 2011, 23:03:03 od Misko » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #662 kedy: 07. Júl , 2011, 11:22:14 »

Ahoj. No mam nastrojovy kabel Lyric HG a potom repro kabel Siren. Kupoval som ich spolu od Davida Kollara (nejaky jazzman tusim) - tebe by to meno malo hovorit viac.  Na zdravie! Takze nejake referencie ti vie dat aj on i ked ich pouzival iba chvilku. K tomu Lyric kablu len jeden postreh (teda okrem toho, ze ten kabel dava svojmu majitelovi taky cudny psychologicky efekt, ze ma "najlepsi" kabel na svete) - Je tuhy jak svina a dost sa pletie pod nohy, ked si clovek nedava pozor. Na nejake divoke zive hranie to podla mna nie je velmi vhodne. Kupoval som ich, ked som mal take audiofilne obdobie. Ked som si teraz pozrel moju mailovu komunikaciu s Davidom a uvidel cenu, co ma to stalo, tak mam o sebe pochybnosti.  Bavím sa skvele
Ale dost zavazilo aj to, ze je na ne dozivotna zaruka a vraj vyrobca je v tomto smere velmi ferovy a nerobi problemy.
Ak chces, tak kludne ti ho poziciam na nejaku dobu... Resp. ak sa ti zapaci, tak ti ho mozem predat (pojdem do vysielacky).
Ahoj, diky za postrehy. S Davidom som uz pisal ale tiez si nepamata na rozdiely. Mal som ten LygicHG v ruke a je trochu tuhsi, ale to mi nevadi, ide hlavne o zvuk.
Odkial si, ze by som dobehol porovnat s tym Elixirom?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #663 kedy: 07. Júl , 2011, 11:24:07 »

Misko je z BA (v pripade ze tu nejakych par dni nebude)..pozname sa vsetci traja navzajom aj s Palom co od teba kedysi gitaru kupoval spolu s hlavou a boxom.. inak ta 1527 je teraz prave u Miska  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #664 kedy: 07. Júl , 2011, 12:22:29 »

inak ta 1527 je teraz prave u Miska  Bavím sa skvele
A tam uz aj zostane a nikam dalej nepojde.   :)
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #665 kedy: 07. Júl , 2011, 12:38:21 »

Ahoj, diky za postrehy. S Davidom som uz pisal ale tiez si nepamata na rozdiely. Mal som ten LygicHG v ruke a je trochu tuhsi, ale to mi nevadi, ide hlavne o zvuk.
Odkial si, ze by som dobehol porovnat s tym Elixirom?

Toto ma veľmi zaujíma - Majo napíš tu potom ako to dopadlo.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #666 kedy: 07. Júl , 2011, 14:02:15 »

Toto ma veľmi zaujíma - Majo napíš tu potom ako to dopadlo.
jasne, hned ako to opacim :)
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #667 kedy: 24. Júl , 2011, 13:29:39 »

Káble v slučke... Kvalitne alebo stačia lowendove? Je to dôležité takisto ako inštrumentové?
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #668 kedy: 24. Júl , 2011, 21:29:25 »

Káble v slučke... Kvalitne alebo stačia lowendove? Je to dôležité takisto ako inštrumentové?
Asi to bude tak, ze cim vacsia dlzka, tym viac zalezi na kvalite kabla. Ale tak ked mas kvalitne vybavenie, tak aj ten najmensi clanok v zvukovom retazci (kabel v slucke) by ti hryzal svedomie, ak by to bol shit.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #669 kedy: 25. Júl , 2011, 11:56:31 »

Káble v slučke... Kvalitne alebo stačia lowendove? Je to dôležité takisto ako inštrumentové?
slucka je impedancne prisposobena aj na dlhsie kable, je to mensi rozdiiel ako medzi gitara - predzosilovac
... ale treba vyskusat
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #670 kedy: 27. Október , 2011, 18:05:45 »

Chcem varovat vsetkych gitaristov - NEKUPUJTE SI PROEL KABLE Si píš!!! SU STRASNE NAPICU Si píš!!! Lamu sa vo vnutri. Prave si triedim kable a v kosi skoncili same proely.

Odporucam kupit na metraz Sommer kable, neutriky jacky a je pokoj ! Kamos ma znamych v sommer firme, tak vraj su dodavatelia kablov do svetoznamych znaciek od nastrojovych po PAckove.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #671 kedy: 27. Október , 2011, 18:10:28 »

len ci to nebolo tak ze najprv znamy co robi v sommer povedal ze vseto je napicu, proel je nahovno, dosiel si domov, vyhodil proel a potom si zistil ze vsetky proel su v kosi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #672 kedy: 27. Október , 2011, 18:14:18 »

:) nie nie karolko, nemusis sa obavat

Poznam uz viacerych, co picuju a picovali na tie kable Proel Die hard.
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #673 kedy: 27. Október , 2011, 19:00:01 »

Mám 3ks Sommer káblov - sú v pohode aj zvukovo.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #674 kedy: 27. Október , 2011, 19:16:12 »

:) nie nie karolko, nemusis sa obavat

Poznam uz viacerych, co picuju a picovali na tie kable Proel Die hard.


No zazrak to nie je, to je pravda, elixir, fender, klotz su onde, aj zivotnostou aj zvukovo.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.