Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. Máj , 2024, 00:51:12
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162360 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #450 kedy: 18. Júl , 2013, 09:25:05 »

proti gustu ziaden disputat, ale keby ste venovali cas gitare namiesto tychto plachiet ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #451 kedy: 18. Júl , 2013, 10:01:53 »

Som frajer
proc me vubec neprekapuje ze to jsou porad jenom kecy, kecy, kecy + volani po politicke korektnosti.



Kdyz slusne napisu ze jakkoli popisovat zvuk u vyhuleneho aparatu neni korektni, protoze behem par sekund prestava ucho slyset vysky, takze vypadava podstatna slozka celkovych frekvenci (kterou ale pak mikrofon prenese...proto se traduje "stara pravda" ze nejlip to zni nazivo a zadna nahravka tento dojem neprenese). Tak ty napises ze to neni pravda. Ja napisu ze jsem to zkousel, meril a mam to otestovane. Ty napises ze to neni pravda a jsem arogantni vseznalek co sezral salamounovo hovno. Ja napisu ze zrovna ty (po precteni par stovek tvych prispevku a vysledku prace) o tom moc nevis. A ty privolavas ostatni na pomoc, co to dorazilo za ceskeho kokota ti nabouravat tvoji pozici znalce.
No a protoze ja nejsem politicky korektni, tak napisu ze ses hluchy hlupak (ktery si neda ani tu minimalni praci, aby si o svem protivnikovi neco zjistil). No a pak se ozve nejaky "ochrance moralky" ze to jsem prestrelil a mel bych se uklidnit?



A to je napriklad jeden duvodu, proc se euroatlanticka civilizace nachazi v krizi, protoze demokracií a politickou korektnostní se ohaneji kecalisti zamořující prostor nesmyslama, nic realneho neprinasejici ale samozrejme(?) vyzadujici aby s nimi bylo jednano jako tvrde pracujicimi. No a protoze neni politicky korektni rict hlupakovi ze je hlupak (byt dolozeno dukazy), tak se keca, keca, keca, keca...... a lidi co maji co rict, co pracuji, kteri muzou predat SKUTECNE znalosti se z for vytraceji a radsi jdou pracovat (zdravim treba Maja)

Timto jsem i ja jasne a strucne napsal co mam na srdci a dal se budu venovat prevazne praci.

Ty stale evidentne nechces pochopit, ze tu sa hudbou malokto zivi a malokto to ma ako pracu, resp. zivnost alebo hocico. Vacsina ludi vsade na forach to ma len ako hobby, resp. hranie s kapelou v skusobni a obcas koncertik v klube. To sa ale predsa nevylucuje s tym, ze mozu mat tiez dost skusenosti a mat svoj nazor. Takze zbytocne sa tu ohanas vysledkami prace, kedze ja toto nastastie ako pracu nemam. Popravde Ti takuto pracu ani nezavidim, verim, ze Ta kopa "mudrcov" ako ja musi na forach otravovat a este ked chce z toho clovek vytlct peniazky...

Tie kecy o politickej korektnosti si fakt mozes odpustit, vacsieho euroskeptika atd. tu ani pomaly nenajdes. Bavím sa skvele Nazorovo by sme si v tomto mohli byt dost blizki.

Neviem ci si inak uvedomujes, ako sa tu sam prezentujes, ked nevies obycajnu nazorovu nezhodu riesit v klude, ale ved ulav si. Takisto mozes este prihodit nejake nadavky, mna to v konecnom dosledku celkom bavi. Bavím sa skvele Zistovat si o Tebe ako protivnikovi nebudem nic, si mi realne ako clovek uplne ukradnuty a tym to hasne. Navyse ja to tu neberiem ako bojove pole, tak uz to oznacenie protivnik mi pride sialene. Ja Tvoju odbornost nikdy nespochybnujem a viem, ze si dobry hudobnik a uz som Ti aj par videii pochvalil. To, ze v niektorych veciach pochybujem, len vyplyva z mojich skusenosti, ktore su vseobecne  v tejto oblasti samozrejme mensie ako Tvoje, ale v istych specifickych veciach vacsie. Neviem, ci sa zivis len tymto, ale v zivote by ma nenapadlo nazvat Ta vseobecne hlupakom, ked o Tebe nic neviem. Ale som rad, ze si sa realne odprezentoval, aspon mam aku taku sajnu a to mi staci.  :) Na zdravie!

A vlastne celkovo by asi aj stacilo. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Júl , 2013, 10:19:35 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #452 kedy: 18. Júl , 2013, 10:06:39 »

proti gustu ziaden disputat, ale keby ste venovali cas gitare namiesto tychto plachiet ?  Bavím sa skvele

ja som včera aj predvčerom drtil basu po 5 hodín na každej skúške Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #453 kedy: 18. Júl , 2013, 10:41:09 »

Som frajer
proc me vubec neprekapuje ze to jsou porad jenom kecy, kecy, kecy + volani po politicke korektnosti.
No protoze uz jsem to zazil uz mnohokrat a je to vzdycky stejne.
Ale jsem klidny, protoze vzdycky nakonec, presne podle vaseho narodniho hesla - Práca zvíťazí Žmurk

I kdybys byl nejlepsi znalec hiwatta ve vesmiru (nebo aspon na tomto foru), tak je to porad jenom INFORMACE.
Informace jsou sice cenné, ale pouze ve spojeni s reálnou činností, nějakým výsledkem, použitelným přínosem.
Bez toho se jejich cena fakticky = 0.

Drzal som sa dlho, ale uz mi to neda.

Progac tu realne pomohol vela ludom s predajom gearu na ebayi, nespocetne krat radil pri vybere starych Gibsonov a aparatov - to sa tu mozes hocikoho spytat, nech sa paci. Nikdy nikoho neojebaval. Robil to vramci svojho volneho casu, ktoreho pri svojej profesii moc nema. Jeho vedomosti sa mnohokrat pretavili v rady, ktore su pre mnohych, ktorym pomohol k nezaplataniu, pretoze sa nepopalili. Neprerobili na kokotine. Cely tento spor je iba o tom, ze si dovolil spochybnit Tvoj vyrobok a Ty si zacal reagovat arogantne, povysenecky a doteraz pises stylom, ze my tu o nicom vlastne nic nevieme, nemame pravo vyjadrit svoj nazor a fora, kde sa nazory a dojmy vyjadruju by trebalo povypinat. Okej, v poriadku, beriem. Ale preco ta potom tak velmi zaujima, co si o tom ten luzersky progac vypisuje na nejakom zaprdenom fore? Ja si skutocne neviem predstavit, ze by som svoj produkt, za ktory hovoria hordy spokojnych zahranicnych muzikantov musel konfrontovat na internetovom fore s uzivatelmi, z ktorych 90% muziku robi len tak, lebo si to moze dovolit. Nezivi ich to. Gitary, ampy si kupuju len tak pre zabavu. Treba pochopit, ze tu sa neriesia veci typu: potrebujem male skatulky, na ktorych budem hrat turne po Indonezii, mojim roadies sa nechcu nosit efektove kufriky a 100 kilove hlavy. Ano, uznavam, tie mody hraju dobre, viem si to predstavit ako riesenie. Nikdy tu nikto nepisal, ze to je vyslovene otrasne apod. ako je to beznym pravidlom, vid. Branka na adresu Andreja. Mal si tu na to fakt pozitivne ohlasy u vacsiny. Ale preco to stale konfrontovat s originalom? Ved ten h-watt je konstruovany na zaklade reedicie od americkeho bjutik vyrobcu a predlohou pre firmu Reeves je Pageov specialne modifikovany hiwatt, ktory mozeme pocut tak akurat na dvoch nahravkach LZ (royal albert hall 1970 a BBC Sessions). Z toho vyplyva, ze to nie je robene ani na zaklade povodneho vintidz aparatu, nie je to robene ani na zaklade reedicie bud DR504 alebo DR103, ale specialnej Pageovej modifikacie. To je take tazke priznat? Je uplne v poriadku, ze to nie je robene na zaklade stareho ampu, ale drahej reedicie, ktora je zvukovo omnoho blizsie dnesnym poziadavkam. Dalsia vec je, ze si mal v urcitych veciach pravdu. Progac to uznal (a to nebolo prvy krat, co ho niekto prechytracil  Bavím sa skvele ), nehadal sa s tebou do krvi. Ako mozeme vidiet, ty ustupit nedokazes a namiesto argumentacie (ktora progaca a vlastne nikoho na fore vobec nezaujima, vsak?) to posuvas do osobnej roviny. Kazdopadne, za viacerych uzivatelov si dovolim podakovat obom akterom za prijemnu zabavu a vidime sa niekedy nabuduce.  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #454 kedy: 18. Júl , 2013, 11:54:20 »

Kazdopadne, za viacerych uzivatelov si dovolim podakovat obom akterom za prijemnu zabavu a vidime sa niekedy nabuduce.  Na zdravie! Zdravíčko

Rado sa stalo, bolo to v podstate fajn spestrenie pocas prace. Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #455 kedy: 18. Júl , 2013, 14:31:57 »

prave se u tonyho vylozil na udrzbu a doladeni tento kult(?) nevim, ja to neznam....





« Posledná zmena: 18. Júl , 2013, 14:33:21 od hyenik » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #456 kedy: 18. Júl , 2013, 14:59:55 »

bol to taký klon MARSHALLA. Rusáci to nerobili vôbec špatne, všetko predimenzované, trafá z lokomotívy :-) tučný sound... Akorát jimi Page má označenie JP-100 a toto bol PETERSBURG P-100. Hral o dosť lepšie než Yerasov, alebo MIG... Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Júl , 2013, 15:12:39 od RobG » Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #457 kedy: 18. Júl , 2013, 15:19:23 »

ok, danke.
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #458 kedy: 19. Júl , 2013, 06:59:34 »

Pre hyenika: Kto Ty vlastne si a čo si dokázal že sa tak povyšuješ , kopíruješ sprznene kópie originálov , povyšuješ sa a ja fakt neviem prečo , tie moduly to je taka moda o par rokov po tom ani pes neštekne  , nikdy to nedosiahne  ani desatinu mena a slavi poctivých aparátov . TO že na tom hrajú momentálne nejaké tekvice neznamená nič .. Žial si typický príklad výplodu doby až nerealne  arogantný neopodstatnene namyslený človek . A hlavne ak v  sebe nemaš pokoru  nedosiahneš nič   Si píš!!! , to že zahraš technicky tažke veci zaujíma len nejakych uchylných gitaristov - je to všetko bez duše tak isto ako všetky moduly a ako polka hudby čo sa teraz produkuje - je to vlastne smutne - si ako urazene dieta čo kope okolo seba lebo mu niekto nechce spapat koláč s piesku
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #459 kedy: 19. Júl , 2013, 07:40:04 »

 Bavím sa skvele len mu daj, ta kritika od teba ma uplne inu vahu  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 19. Júl , 2013, 08:21:42 od styrioci » Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #460 kedy: 19. Júl , 2013, 08:18:56 »

Pre hyenika: Kto Ty vlastne si a čo si dokázal že sa tak povyšuješ , kopíruješ sprznene kópie originálov , povyšuješ sa a ja fakt neviem prečo , tie moduly to je taka moda o par rokov po tom ani pes neštekne  , nikdy to nedosiahne  ani desatinu mena a slavi poctivých aparátov . TO že na tom hrajú momentálne nejaké tekvice neznamená nič .. Žial si typický príklad výplodu doby až nerealne  arogantný neopodstatnene namyslený človek . A hlavne ak v  sebe nemaš pokoru  nedosiahneš nič   Si píš!!! , to že zahraš technicky tažke veci zaujíma len nejakych uchylných gitaristov - je to všetko bez duše tak isto ako všetky moduly a ako polka hudby čo sa teraz produkuje - je to vlastne smutne - si ako urazene dieta čo kope okolo seba lebo mu niekto nechce spapat koláč s piesku

prosim ta stevo..bud uz ticho, konecne sa tu ten flame upokojil ale ty ako spravny sedlak si potrebujes este kopnut aby si si daco dokazal ze?

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #461 kedy: 19. Júl , 2013, 08:24:18 »

čo sa ukludnilo Progi ma viac rozumu nechal to tak , a ja ako správny lazník s dušou zbojníka mam potrebu zatriast tým chlapom nech sa preberie konečne a ospravedlní
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #462 kedy: 19. Júl , 2013, 08:42:28 »

Stevino, uz klidek. Netreba to prilis prezivat. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #463 kedy: 19. Júl , 2013, 08:44:42 »

chlapci a to sú nejaké české moduly ? :)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #464 kedy: 19. Júl , 2013, 08:47:31 »

Bavím sa skvele len mu daj, ta kritika od teba ma uplne inu vahu  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.