Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
12. Máj , 2024, 15:47:45
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jimi Hendrix  (Prečítané 67759 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #60 kedy: 13. Január , 2008, 14:53:30 »

vsak prave. toto su oni ?

o Joplin som cital, ze isla tvrdo na opiatoch (heroin), na co nakoniec podla vsetkeho aj realne zomrela. co je nieco docela ine, ako Hendrix.

vies, to len tak, ked "fakty su fakty"

 Na zdravie!



ty si na zaciatku tvrdil ze on nieje vobec fetak ze sa o tom len tak rozprava...ja som ti to chcel vyvratit...... ale vidim ze ty mas svoju pravdu......a ja svoju.....a nikdy mi nevyvratis to co si myslim....a co viem a uz sa odmietam hadat
« Posledná zmena: 13. Január , 2008, 14:55:04 od Jimi458 » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #61 kedy: 13. Január , 2008, 15:02:20 »

ty si na zaciatku tvrdil ze on nieje vobec fetak ze sa o tom len tak rozprava...ja som ti to chcel vyvratit......

dobre - zacnime tym, ze kde som tvrdil, ze nie je vobec fetak - tu to mas, nech sa nemusis vracat:

noooo. ono s tym jeho fetovanim je to dost opradene legendami. nebol sice ziadny andilek, ale zase ani az taky velky fetak, ked si zobereme co su to naozajstny fetaci. z dostupnej literatury co som cital, tak sa neprefetoval, ani nezomrel na nejake telesne zlyhania alebo co. jeho smrt bola podla vsetkeho hlupa nestastna nahoda viac menej...

....a ja svoju.....a nikdy mi nevyvratis to co si myslim....

tu nejde o to kto ma pravdu. tvoja "pravda" je asi taka pravdiva, ako ta moja historka o Kubovi :) naco by som Ti vyvracal, co si myslis ? co ma potom, cosi myslis ? ked ale budes pisat nieco, co sa mi nezda, budem sa snazit pisat na to svoje protiargumenty... teda pokial mi to bude zato stat :)
« Posledná zmena: 13. Január , 2008, 15:04:14 od rastis » Zaznamenané
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #62 kedy: 13. Január , 2008, 15:07:00 »

dobre - zacnime tym, ze kde som tvrdil, ze nie je vobec fetak - tu to mas, nech sa nemusis vracat:

tu nejde o to kto ma pravdu. tvoja "pravda" je asi taka pravdiva, ako ta moja historka o Kubovi :) naco by som Ti vyvracal, co si myslis ? co ma potom, cosi myslis ? ked ale budes pisat nieco, co sa mi nezda, budem sa snazit pisat na to svoje protiargumenty... teda pokial mi to bude zato stat :)


tvoje argumenti mna tiez nezaujimaju.......ja sa opieram o svoje informacie ale ty o svoje argumenty....taky je rozdiel
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #63 kedy: 13. Január , 2008, 15:09:13 »


tvoje argumenti mna tiez nezaujimaju.......ja sa opieram o svoje informacie ale ty o svoje argumenty....taky je rozdiel

opierat sa mozes, ale taras. cital pri Hendrixvi nieco v kontexte s heroinom ? nehovoriac o tom, ze mi davas do ust nieco, co som vobec nenapisal...
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #64 kedy: 13. Január , 2008, 15:10:54 »


tvoje argumenti mna tiez nezaujimaju.......ja sa opieram o svoje informacie ale ty o svoje argumenty....taky je rozdiel

Nádherný príklad tzv.  "Ficovskej logiky"   ...   ha ha ha
Zaznamenané
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #65 kedy: 13. Január , 2008, 15:11:48 »

opierat sa mozes, ale taras. cital pri Hendrixvi nieco v kontexte s heroinom ? nehovoriac o tom, ze mi davas do ust nieco, co som vobec nenapisal...

ty si tvrdil ze nieje fetak...a ja som nepovedal ze bral herak...vies fetuje sa aj nieco ine......
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #66 kedy: 13. Január , 2008, 15:12:54 »

Nádherný príklad tzv.  "Ficovskej logiky"   ...   ha ha ha
bingo, presne vystihnute Žmurk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #67 kedy: 13. Január , 2008, 15:22:08 »

ty si tvrdil ze nieje fetak...a ja som nepovedal ze bral herak...vies fetuje sa aj nieco ine......

ano lenze to ine zdaleka nieje take svinstvo ako herak... to akoze ked hulim travku tak je to rovnake ako ked slapem na Hcku?
Zaznamenané
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #68 kedy: 13. Január , 2008, 15:23:20 »

ano lenze to ine zdaleka nieje take svinstvo ako herak... to akoze ked hulim travku tak je to rovnake ako ked slapem na Hcku?


a vies co su amfetamini acid a LSD....na travu som nenarazal..... inak vy tu spravite aj s komara somara....
« Posledná zmena: 13. Január , 2008, 15:25:01 od Jimi458 » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #69 kedy: 13. Január , 2008, 15:27:12 »

ty si tvrdil ze nieje fetak...a ja som nepovedal ze bral herak...vies fetuje sa aj nieco ine......

ale no tak Si píš!!! kde som to tvrdil Huh! vypastuj mi to Si píš!!!

o tom heroine som sa zmienil ked si spomenul Janis Joplin - o nej som to cital, aj to, ze na to zomrela.

ze Hendrix pozral nejake LSD a hulil nejake zeliny vsetci vieme. vsak a co ? zeliny tu huli vela ludi, LSD v hlupej mladosti poskusa tiez vela ludi... ale nebudem to predsa hadzat do jedneho vreca s heroinom, na ktory sa naozaj zomiera - a to su totiz ti naozajstni fetaci

takych vselijakych hipisackych "fetakov" som pozazival plnu rit, dnes su ich urcite tiez plne podniky... na take veci sa nezomiera, z toho vacsinou kazdy casom vyrastie.

hendrix nezomrel ako fetak fetackou smrtou, hendrix podla vsetkeho zomrel na kombinaciu alkoholu a liekov na spanie, spomina sa casto nieco o priduseni v spanku.. takto v tych obdobiach zomrelo nechtiac dost ludi, preto sa vtedajsie lieky (barbituraty) uz na spanie vela vela rokov nepouzivaju.

si nieco trochu nastuduj, nez zacnes pisat chyry a famy a este sa za ne aj detinsky hadat.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 13. Január , 2008, 15:28:56 »

a vies co su amfetamini acid a LSD....

a zase - hadzes tu do jedneho vreca rozne veci... fakt si nastuduj, nez zacnes pisat.

ja tu nechcem nic obhajovat, vsetko su to blbosti, ale do jedneho vreca sa to naozaj hadzat neda.

mimochodom co je acid ?
Zaznamenané
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #71 kedy: 13. Január , 2008, 15:30:35 »

ale no tak Si píš!!! kde som to tvrdil Huh! vypastuj mi to Si píš!!!

o tom heroine som sa zmienil ked si spomenul Janis Joplin - o nej som to cital, aj to, ze na to zomrela.

ze Hendrix pozral nejake LSD a hulil nejake zeliny vsetci vieme. vsak a co ? zeliny tu huli vela ludi, LSD v hlupej mladosti poskusa tiez vela ludi... ale nebudem to predsa hadzat do jedneho vreca s heroinom, na ktory sa naozaj zomiera - a to su totiz ti naozajstni fetaci

takych vselijakych hipisackych "fetakov" som pozazival plnu rit, dnes su ich urcite tiez plne podniky... na take veci sa nezomiera, z toho vacsinou kazdy casom vyrastie.

hendrix nezomrel ako fetak fetackou smrtou, hendrix podla vsetkeho zomrel na kombinaciu alkoholu a liekov na spanie, spomina sa casto nieco o priduseni v spanku.. takto v tych obdobiach zomrelo nechtiac dost ludi, preto sa vtedajsie lieky (barbituraty) uz na spanie vela vela rokov nepouzivaju.

si nieco trochu nastuduj, nez zacnes pisat chyry a famy a este sa za ne aj detinsky hadat.





daco nastuduj?Huh! ja som o Hendrixovi robil recenzie...a to nie len na nete......o nom my ty teraz nemusis nic rozpravat....... skus si pozriet aj nejake dokumenty......alebo vystupenia......rozhovory na youtube si pozri nieco a casom ti to mozno bude vsetko do seba zapadat co som ti ja o nom dnes povedal
« Posledná zmena: 13. Január , 2008, 15:31:03 od Jimi458 » Zaznamenané
Jimi458
nováčik
*
Príspevkov: 28


« Odpoveď #72 kedy: 13. Január , 2008, 15:31:48 »

mimochodom co je acid ? nastuduj si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 13. Január , 2008, 15:33:51 »

mimochodom co je acid ? nastuduj si

odpovedas, ako by si nevedel :)

ja si myslim, ze acid (cize kyselina) je skratene slangove oznacenie dietylamidu kyseliny lisergovej, skratene LSD. ak sa mylim, oprav ma.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #74 kedy: 13. Január , 2008, 15:34:55 »





daco nastuduj?Huh! ja som o Hendrixovi robil recenzie...a to nie len na nete......o nom my ty teraz nemusis nic rozpravat....... skus si pozriet aj nejake dokumenty......alebo vystupenia......rozhovory na youtube si pozri nieco a casom ti to mozno bude vsetko do seba zapadat co som ti ja o nom dnes povedal

mimo mimo mimo. neodochadza Ti, o com rozpravame ? co to ma s recenziami ? co to ma s dokumentami ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 23 otázok.