Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Máj , 2024, 10:15:33
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 1970 Hiwatt DR103 (Custom 100)  (Prečítané 20121 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #75 kedy: 24. Jún , 2009, 15:19:32 »

inak aj by som bol naozaj zvedavy ze ako to zneje nazivo.. vzdy to vidim len na obrazku..

Hlasno a Rasto tvrdi, ze ako spanielka.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #76 kedy: 24. Jún , 2009, 15:21:57 »

Neviem presne, myslim ze plus minus podobne, mozno o chlp vyssia. Bude ked tak hore, pripadne jednu necham v skusobni a jednu na hranie doma, podla potreby.

este otazka, ze ako su tieto stare Sound city bedne cenovo oproti origo Hiwatt bedniam z tych cias?lebo zosiky su neporovnatelne lacnejsie.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #77 kedy: 24. Jún , 2009, 15:23:42 »

este otazka, ze ako su tieto stare Sound city bedne cenovo oproti origo Hiwatt bedniam z tych cias?lebo zosiky su neporovnatelne lacnejsie.

Podobne. Podstatne lacnejsie. To je popri tazkej zohnatelnost Hiwatt bedni aj dovod, preco ju beriem.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 24. Jún , 2009, 18:55:11 »

Bednu mi niekto doslova vyfukol spod nosa, takze na fullstack si este pockam. Je mi do plaču Je mi do plaču
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #79 kedy: 24. Jún , 2009, 19:22:01 »

Bednu mi niekto doslova vyfukol spod nosa, takze na fullstack si este pockam. Je mi do plaču Je mi do plaču

n3ejaky este vacsi psycho to musel byt  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #80 kedy: 25. Jún , 2009, 08:36:23 »

n3ejaky este vacsi psycho to musel byt  Bavím sa skvele

Ty len reampuj. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #81 kedy: 25. Jún , 2009, 08:47:59 »

Ty len reampuj. Žmurk

 Bavím sa skvele Bravooo
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #82 kedy: 25. Jún , 2009, 11:38:13 »

Kedze mi uz dlho nepribudol nejaky amp alebo bedna, tak som nevydrzal a na natlak Roberta som povolil a kupujem si tuto staru 200w Sound City bednu zo zaciatku 70tych rokov, kde su stare Fane repraky ake sa davali aj do Hiwatt bedni, takze budem mat fullstack a dobru bazu na Hiwatt 200ku, ktory si casom tiez zadovazim. Bavím sa skvele




Bavím sa skvele nepoucitelny
jedna bedna horsia jak druha.
Kedy si uz kupis nieco normalne  Beeee napr Beringer  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 21 otázok.