Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 14:54:48
Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233106 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #735 kedy: 22. December , 2011, 23:31:53 »

Takže dneska sa tak motam po auparku, pokupit este dake p*coviny k vianociam a tak sme s mojou drahou polovickou skocili navstivit muziker...bol tam zapaty jeden taky plastovy aranzer (po slovensky samohrajka) od korgu...PA-500 tusim,,,nie som si isty, tak som sa tomu kukol na zúbok pokukal zvuky a pristavil som sa pri hammond progoch a asi pet minut som si tam hral..a zrazu za mnou dosiel ujo predavac ktory mi so svojou typicky slovenskou obchodnou strategiou povedal "dobre hráš na tí hammondy mladý, ale neslajduj na tom lebo dolámeš klávesu a budeš mať prúser"...týmto by som sa chcel tomu pánovi predavačovi poďakovať, do vášho obchodu už nikdy nevstúpim a to príslušenstvo  (spotrebný tovar) ktoré som si tam doteraz kupoval (lebo som to mal skutočne kúsok z bytu) budem radšej riešiť inde...

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yeah
Hosť
« Odpoveď #736 kedy: 23. December , 2011, 00:25:13 »

"dobre hráš na tí hammondy mladý, ale neslajduj na tom lebo dolámeš klávesu a budeš mať prúser"
baro frajeris  Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #737 kedy: 23. December , 2011, 00:40:34 »

baro frajeris  Bavím sa skvele

dobre tak si odmysli prvu polku toho citatu :-D :-D ale ked som to odoslal uvedomil som si ze som to mal radsej o tu prvu polku upravit :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #738 kedy: 23. December , 2011, 09:10:01 »

dobre tak si odmysli prvu polku toho citatu :-D :-D ale ked som to odoslal uvedomil som si ze som to mal radsej o tu prvu polku upravit :-D

prepac, nevyznam sa, co je natom , ze ti povedal, ze nemas radsej slajdovat ? Nici to tie hamondy ci nie? Seriously sa pytam.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #739 kedy: 23. December , 2011, 09:26:00 »

prepac, nevyznam sa, co je natom , ze ti povedal, ze nemas radsej slajdovat ? Nici to tie hamondy ci nie? Seriously sa pytam.

Umelohmotnu samohrajku na ciganske hopcipcici to nici. Hammond vydrzi aj Emersonovo trieskanie na stojaka.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #740 kedy: 23. December , 2011, 09:33:02 »

Umelohmotnu samohrajku na ciganske hopcipcici to nici. Hammond vydrzi aj Emersonovo trieskanie na stojaka.  Bavím sa skvele

tak potom sak, ten predavac nic zle nespravil, ved hento nebol hammond ale nejaky korg nie?
 Bavím sa skvele

Pokazit to mohol nie? A Pochvalit ho za hru pochvalil  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. December , 2011, 09:33:39 od georgik » Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #741 kedy: 23. December , 2011, 15:43:33 »

tak potom sak, ten predavac nic zle nespravil, ved hento nebol hammond ale nejaky korg nie?
 Bavím sa skvele

Pokazit to mohol nie? A Pochvalit ho za hru pochvalil  Bavím sa skvele

nemohol som to pokazit..je to korg..ale tiez mal waterfall mechaniku (na ktoru je okrem ineho take hranie urcene pre zbrusenie bocnych hran jednotlivych klaves - cize ne ako na klaviri) a urcite nie za pet korun ked je to 900 eurovy nastroj...keby sa na tom nemohlo hrat slajdom tak je to podobne akoze na gitare nemozes hrat trsatkom po strunach :-D keby som tam ten nastroj trieskal o zem tak nepoviem..ale v zasade je to jedno :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #742 kedy: 23. December , 2011, 16:01:13 »

nemohol som to pokazit..je to korg..ale tiez mal waterfall mechaniku (na ktoru je okrem ineho take hranie urcene pre zbrusenie bocnych hran jednotlivych klaves - cize ne ako na klaviri) a urcite nie za pet korun ked je to 900 eurovy nastroj...keby sa na tom nemohlo hrat slajdom tak je to podobne akoze na gitare nemozes hrat trsatkom po strunach :-D keby som tam ten nastroj trieskal o zem tak nepoviem..ale v zasade je to jedno :-D


sak je ,len tak, na slovensku su vsetci taki predavaci pomaly,ked ani si nemal o to zaujem tak .
:D ale ved to je jedno veru. ja len tolko :D
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #743 kedy: 23. December , 2011, 16:36:34 »

ty chlapici tam maju zodpovednost za tie nastroje. pravdepodobne uz mal dotycny zopar krat stiahnute z vyplaty.  mckee by si  tam asi nezatrieskat po gitarach.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #744 kedy: 23. December , 2011, 19:03:42 »

nemohol som to pokazit..je to korg..ale tiez mal waterfall mechaniku (na ktoru je okrem ineho take hranie urcene pre zbrusenie bocnych hran jednotlivych klaves - cize ne ako na klaviri) a urcite nie za pet korun ked je to 900 eurovy nastroj...keby sa na tom nemohlo hrat slajdom tak je to podobne akoze na gitare nemozes hrat trsatkom po strunach :-D
no a co si toho predavaca nesfukol tymto? ale tu sa vyplakavas, ze do buzikera nepojdes a aj tak to pri prvej prilezitosti porusis...  Popiskujem si
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #745 kedy: 24. December , 2011, 02:03:41 »

no a co si toho predavaca nesfukol tymto? ale tu sa vyplakavas, ze do buzikera nepojdes a aj tak to pri prvej prilezitosti porusis...  Popiskujem si

preco by som mal niekoho sfukavat? ved to musi vediet, sak to predava preboha... :-D ako vie potom potencialnemu kupcovi poradit o tom co mu moze vyhovovat a nie ak nevie taketo elementarne veci? a ked je tam od predaju stojanov na mikrofone tak preco sa jebe do klavesov? :D prosto neviem no :D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #746 kedy: 24. December , 2011, 02:05:18 »

ty chlapici tam maju zodpovednost za tie nastroje. pravdepodobne uz mal dotycny zopar krat stiahnute z vyplaty.  mckee by si  tam asi nezatrieskat po gitarach.

tak  nech to maju potom povypinane s vystraznymi cedulami neskusat...a potom si na tom nezahram..ja som si to nezapol sam od seba..to je tiez taky arument jak podme v zime na jahody :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #747 kedy: 24. December , 2011, 15:18:38 »

no a co si toho predavaca nesfukol tymto? ale tu sa vyplakavas, ze do buzikera nepojdes a aj tak to pri prvej prilezitosti porusis...  Popiskujem si
uplne suhlasim.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #748 kedy: 24. December , 2011, 19:19:31 »

urazene muzikantske ego :D
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #749 kedy: 24. December , 2011, 20:16:51 »

Sa tu poslednu dobu prilis riesia ega  Bavím sa skvele Vsak keby neboli muzikanti egocentrici, tak neviem. Bolo by to napicu  Bavím sa skvele Egoizmus ruka v ruke s kompenzovanim si pocitu menejcennosti je hnacim motorom vyvoja  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.