Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Jún , 2024, 13:28:21
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 208731 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #75 kedy: 02. Marec , 2007, 23:20:46 »

mam dalsi problem Smútim....napalil som si cubase subori na cd ked som siel preinstalovat win.....potom som to dal naspet do pc ze si to otvorim v cubase...a kua nehrali mi tam gitarove stopi-ukazovalo stopi ale ciste nic tam nebolo ako keby..sli len midi zvuky....dufam ze to neni nic vazne..keby som prisiel o vsetky svoje projekty asi ma jebneeeeeee Som metlak...kto vie co stym?
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #76 kedy: 02. Marec , 2007, 23:29:40 »

určite si si nenapálil waves ale len projekty a potom ti nemá čo hrať
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #77 kedy: 02. Marec , 2007, 23:47:51 »

no tak ta asi jebne..sorry..:)..v cubase je taka funkcia, ktora ti vsetky aktualne pouzite stopy(teda ich zdroje, wavka) natlaci do jedneho adresaru a takymto sposobom sa to da zalohovat aa prenasat..treba sa ju naucit pouzivat Som za vodou kámo
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #78 kedy: 03. Marec , 2007, 00:54:11 »

no do pi... takze mozem nahravat gitari znovu ?§!. Smútim....nevadi aspon sa nebudem nudit...asponze tam bicie zostali inak by ma drblo total ha ha ha
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #79 kedy: 03. Marec , 2007, 01:05:08 »

Jake subory si si to vlastne napalil ? Vsak jeden zdrojovy projektovy subor a ostatne mali byt nahrate wavy, ktore by si mal ako poriadkumilovny clovek mat najlepsie v jednom adresari s projektovym suborom, aby si mal prehlad, a ktore si zjavne nenapalil. Kde si ich mal ulozene ? Reinstalaciou Wins prides o Program Files a Documents & Settings, inak Ti vsetky foldre pozostavaju predsa.
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #80 kedy: 03. Marec , 2007, 01:15:37 »

napalil som CPR subori....hmm ale nejake je to divne cele co som znuvu nainstaloval cubase....ta ikona ktym suborom nejako inac vyzera...a ked otvorim ten subor tak mi vypisuje Resolve Missing Files a ukazuje tam wav ktore su stratene ci co
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #81 kedy: 03. Marec , 2007, 01:17:07 »

mal som ich ulozene vo vytvorenom adresari svojom
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #82 kedy: 03. Marec , 2007, 01:17:35 »

mal som ich ulozene vo vytvorenom adresari svojom

A kde ho mas ?
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #83 kedy: 03. Marec , 2007, 01:24:47 »

normalne som tu celu ikonu moju kde som mal nahravky napalil...a teraz som ju klasicky dal na plochu win ako som mal predtym
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #84 kedy: 03. Marec , 2007, 01:26:38 »

hmm ale tusim som to skopiroval z nejakeho adresara ineho...kua uz neviem kde to bolo predtym
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
zakky
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 03. Marec , 2007, 01:27:45 »

ak si to nahodou aj formatol skus nejaky program na recover filov mne sa to osvedcilo ked som frejerkynej rodine nechtiac vymazal vsetky fotky a tri krat nechtiac formmatol :)
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #86 kedy: 03. Marec , 2007, 01:29:17 »

asi neni program co by konvertoval cubase subori
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #87 kedy: 03. Marec , 2007, 01:53:59 »

Pocuvaj Dejv, mas v tom nejake zmatky a bordel. Ake ikonky na ploche ? Vsak robim nejaky projekt, tak si vytvorym adresar a dam ho hocikde inde mimo Program Files a Documents & Settings. Do toho adresaru si ulozim projektovy subor a do toho adresaru necham ukladat vsetky nahravane veci. Do toho adresaru si naukladam aj  pouzivane sample, aj presety k VST a VSTi. Ked dorobim projekt, cely adresar napalim na CD alebo DVD. Kedykolvek inokedy ked s tym pridem do hocijakeho pocitacu, tak to bez problemov otvorim a nemam ako stracat veci. Jo - a ked reinstalujem system, neformatujem disk, lebo pre to neexistuje jediny rozumny dovod.

Takze este raz - vies, kam si si nechal ukladat nahravane subory ? Ak hej, tak ich tam najdes, pripadne ako spominal Zakky vcsinu snad recoverujes nejakym specialnym softom. Ak nevies, kam si si ich nechal ukladat, skus ich vyhladat podla nazvu na disku. Ak ich nenajdes, daj si na buduce pozor, kam ich ukladas  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #88 kedy: 03. Marec , 2007, 01:54:39 »

asi neni program co by konvertoval cubase subori

Ake Cubase subory by mal konvertovat ?  A do akeho formatu by ich mal konvertovat ?
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #89 kedy: 03. Marec , 2007, 02:04:08 »

ja som  uz raz mal napalene subory cubase..potom som to dal do pc a slo normalne....dal som si upgradovat pc a padol im system tak museli dat novy win.....naco by som to aj konvertoval ked su dojeb gitarove stopy..sak cubase sam osebe je aj convertor....hmm som znovu nainstaloval cubase a gr rig a nejak to zblblo...no idem chrapat....zajtra rano budem mudrejsi ani nevym co pisem od ospalosti ha ha ha
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.