Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Jún , 2024, 13:21:55
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 208726 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #90 kedy: 03. Marec , 2007, 09:50:57 »

Neviem, prečo by si mal konvertovať súbory pre Cubase na súbory pre Cubase. Ak si nainštaloval tú istú verziu Cubase, tak by tam fakt nemal byť problém. Ak si nainštaloval nižšiu, je možné, že nedokáže čítať fajly vytvorené vyššou verziou.

No a ak si si tie projekty aj so všetkým, čo k nim patrilo napálil, tak ich skopči tam, kde si ich mal predtým, alebo sa pozri, čo je v Cubase nastavené ako default folder na ukladanie fajlov.
Zaznamenané

dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #91 kedy: 13. August , 2007, 14:09:42 »

ma uz niekto zvas cubase 4?  ak hej je tam nieco nove oproti 3?
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #92 kedy: 02. September , 2007, 00:14:34 »

Ja mam Cubase SX 1.0.6 to je ake cislo?

Inu otazku mam.
Pri vytvarani midi (napr. Guitar Pro) dokazeme na jednej stope menit v case typ nastroja, hlasitost, hall, atd...
Toto Cubase (resp. VST plugin) samozrejme registruje a pri kazdej takejto zmene mi zrusi nastavenie aktualneho VST pluginu, ktory mam na midi stopu zaveseny.
To zapricinuje napriklad to, ze pri pouziti Orchester VSTcka si plugin vycita z tej midistopy ze defaultny nastroj je napriklad trubka. A tak vzdy ked skladbu stopnem a pustim znovu mi vsetky moje nastavenia pre pekny klavirik zmeni opat na trubku.

Mozno sa da v cubasi nejako detailnejsie editovat ta midistopa, kde by som tie cotrollery videl a vedel ich pripadne zmazat, neviem...
Dik za pomoc
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 03. September , 2007, 22:17:46 »

Som na to prisiel. V Cubasi sa da editovat aj struktura midi fajlu. Oznacite si ten track a Ctrl+G
Tam su vsetky noty posebe posekane ako to hra, vsetky cotrollery, prepince ako volume, nastroje, pitchshifter, atd...
Akurat to je v takych hodnotach, ze dost na logiku aku na to pouziva da celkom zabrat Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #94 kedy: 04. September , 2007, 09:07:17 »

To nastavenie nástrojov v Edirol Orchestral VSTi by sa malo ukladať v rámci pluginu. Niekoľkokrát som sa pokúšal uložiť nastavenia pluginu, ale vždy keď sa ku projektu vrátim, Edirol je v defaultných nastaveniach. Riešim to tak, že v plugine si len rozmiestnim nástroje a všetko ostatné nastavujem v Cubasi. Do názvov cubasáckych stôp si napíšem, že aký nástroj v nich hrá a potom tie nástroje len poprepínam v Edirole.

Inak neviem, načo ešte stále naklikávaš MIDI v Guitar pro a prenášaš do Cubasu...lamerina jak mraky :-)
Guitar Pro vždy ku MIDI súborom prifarí akési meta-informácie, či čo a takéto MIDIčka sa ti potom prehadzujú do iných kanálov a čojaviemčo.
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #95 kedy: 04. September , 2007, 09:52:45 »

ludia, prosim Vas neviete, kde by som mohol stiahnut CUBASE? ak mi viete pomoct, tak budem rad  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #96 kedy: 04. September , 2007, 10:12:56 »

Cubase si mozes kupit na www.sunteq.sk . Pripadne na www.steinberg.net je mozno k dispozicii Demo.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #97 kedy: 04. September , 2007, 10:22:30 »

kurnik, ta stranka kde sa to da kupit daaako nefunguje... co priblizne bude stat ten CUBESE?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #98 kedy: 04. September , 2007, 10:28:22 »

tak chvilu pockaj - bezne im ten web ide. Cubase sa predava vela verzii za rozne peniaze, najlacnejsie vjde hadam na 5-6 litrov ? vyckaj na ten sunteq, ked to budu mat funkcne.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #99 kedy: 04. September , 2007, 10:34:25 »

no uvidim s tym Cubesom, asi si ho nebudem moct momentalne dovolit.. skoda no No hanbím sa..
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #100 kedy: 04. September , 2007, 13:02:22 »

http://www.studio.sk/bindex.php?area=produkty&man=18&cat=203&id=1334

Cubase 3 SE za 4590,-
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #101 kedy: 04. September , 2007, 14:33:44 »

kurnik, ta stranka kde sa to da kupit daaako nefunguje... co priblizne bude stat ten CUBESE?

http://www.muziker.sk/Default.aspx?Steinberg-CUBASESE3&nid=20016&nparams=kod_id;5724



Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #102 kedy: 08. September , 2007, 11:27:57 »

caute problem...mam cubase a siel som upravit jednu pesnicku...a ak som to vyexportoval do mp3 tak mi nejde zvuk na tej mp3 ale v cubase ide zvuk v pohode...boha neviem co zas s tym je...len som zmazal par stop a upravil som to...pred tym ako som exportoval tu istu ved tak ta mp3 sla v pohode...uz som nasrany Ja som čert..
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #103 kedy: 08. September , 2007, 11:34:33 »

mne sa to tiez stalo a len som pridal nejak hlasitost v systeme a slo to Som frajer
Zaznamenané

I hate commercion
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #104 kedy: 08. September , 2007, 11:38:33 »

ale ja som nic neutlmoval
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.