Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Jún , 2024, 11:38:41
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 107098 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #240 kedy: 06. August , 2008, 13:20:51 »

Na Grecu ten kondenzator nemam Žmurk Pomoct by mohol, ale o niecom to svedci. Bud su tie snimace zle, alebo praveze tie snimace hraju viacej ako drevo. Co ja viem.

Alebo je tu tretia možnosť ... nesedia impedančne. Aj to sa stáva. Hlavne pri lacnejších snímačoch. Tie potom majú väčšiu výstupnú impedanciu a kábel žerie výšky. Prípadne môže byť problémom nesprávna (príliš nízka) hodnota potenciometrov, na lacných gitarách bežná chyba. Ale furt je to ľahko riešiteľná vada.

Ak by tá gitara nehrala a materiál by bol nanič, tak do nej strčíš snímač aký chceš a furt nehrá. Toto vyzerá skôr na elektrickú vadu.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #241 kedy: 07. August , 2008, 17:00:44 »

zdravim...vsimol som si ze tu niekto spominal gitary Westone....a man yb zaujimalo ake su? kto s nimi mate dake skusenosti...co som pozeral tak hradware a snimace maju ako vintage cize je to nieco podobne ci horsie alebo lepsie?

stare japonske Westone boli slusne, viac nez slusne. ale to je davna minulost. dnesne nove Westone su bezna azijska produkcia a k tomu adekvatna cena. myslim, ze v On Boarde ich predavaju. raz som si jednu prezeral a trochu skusal a ze tie peniaze mi to prislo v poriadku a adekvatne.
Zaznamenané
Chester
nováčik
*
Príspevkov: 36



WWW
« Odpoveď #242 kedy: 06. September , 2008, 12:30:15 »

Hmm tak som si pekne pracne presiel celu diskusiu a chcel by som sa tiez podelit o nazor.
Celkom som sa zasmial na vacsine prispekov co su tuna pisane  ha ha ha chalani :) no nechame tak :)
Uz si nepamatam presne kedy to bolo ale sme s kamaratom s matesom konkretne robili taky maly slepotest.( dufam ze to sem uz niekde nepisal lebo som to nikde nenasiel) :)
Skratka doniesol som k nemu do obchodu mojho american stratocastera on doniesol svojho deluxe stratocaster zapojili sme to do JVM Marshall a skusali.
Zrazu sme si povedali ze podme spravit "slepy" testy. Tak som sa otocil chrbtom k aparatu a mates postupne striedal gitary medzi nimi aj tie nase +"strat" bachy z obochodu.
Poviem Vam uprimne ako rozdiel v zvuku bol naozaj minimalny a fakt si nikto netrufol odhadnut ze ktora gitara prave teraz hra.
Spracovanie Bachu samozrejme nie je take ako u Fenderu ale tak to ani nikto necaka v tej cene, islo nam vtedy len cisto o zvuk.
Jednoducho su tie gitary v tej cenovej kategorii velmi dobre neviem porovnat s napr Vintage ale urcite lepsie ako SX a Stagg tie som skusal.
Pocit z hrania je ale prave to preco by som si tuto gitaru ja osobne asi nekupil. Ked som porovnal krk a hmatnik fendru a bachu tak to bol naozaj rozdiel asi ako mercedes a trabant.
Skratka to drevo ktore bolo na hmatniku a krku bolo take akesi... ja neviem ako to povedat ja na to mam taky nazov ze je take "suche" proste nema tu akost nie je take zive.
Toto sa mi ale stalo aj s original gibson les paulom v USA ze mal na hmatniku taketo drevo...
Zaznamenané

V pohári vína, hľadám človeka
udry
Hosť
« Odpoveď #243 kedy: 06. September , 2008, 12:38:00 »

No,teraz si asi nasral všetkych Fendristov s ich  40-50 tis. gitkami.  Na zdravie! Aj ked ja osobne tomu neverim,čo si napisal. Žmurk
Zaznamenané
Chester
nováčik
*
Príspevkov: 36



WWW
« Odpoveď #244 kedy: 06. September , 2008, 15:23:17 »

to by som asi nasral aj sam seba nie? Na zdravie!
lol ved akoze naco by som to pisal
pozri poviem ti takto mates mi stale ponukal bach a propagoval mi ho.
Ja by som si to nekupil pre mna je to bullshit ale to co som pisal proste tak bolo.
Ja mam predsa tiez takeho draheho fendra.:)
Zaznamenané

V pohári vína, hľadám človeka
udry
Hosť
« Odpoveď #245 kedy: 06. September , 2008, 15:57:48 »

 Napisal by som k tomu viac,ale kedže si použil to prijebane " lol " tak  nič. Bleee
Zaznamenané
Chester
nováčik
*
Príspevkov: 36



WWW
« Odpoveď #246 kedy: 06. September , 2008, 16:07:15 »

co mas proti lol?:D
Zaznamenané

V pohári vína, hľadám človeka
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #247 kedy: 12. August , 2009, 15:27:38 »

No,teraz si asi nasral všetkych Fendristov s ich  40-50 tis. gitkami.  Na zdravie! Aj ked ja osobne tomu neverim,čo si napisal. Žmurk

vyskusaj uveris...
nie kazdy ma na 40-50 tisicoveho fendra, a BACH je naozaj zvukovo vyborna nahrada... ja osobne som skusal rozne LP, EX pripadne este SG... najviac mi sedel ten EX... to bolo riadne delo... kua,
ale za tu cenu su to vyborne gitary, jasne ze nejake kozmeticke chyby sa tam najdu, sem tam aj technicke (ako na mechanikach) ale vo vseobecnosti, vyborna gitara za este lepsi peniaz... mozem len odporucat Žmurk
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #248 kedy: 13. August , 2009, 11:52:02 »

vyskusaj uveris...
nie kazdy ma na 40-50 tisicoveho fendra, a BACH je naozaj zvukovo vyborna nahrada... ja osobne som skusal rozne LP, EX pripadne este SG... najviac mi sedel ten EX... to bolo riadne delo... kua,
ale za tu cenu su to vyborne gitary, jasne ze nejake kozmeticke chyby sa tam najdu, sem tam aj technicke (ako na mechanikach) ale vo vseobecnosti, vyborna gitara za este lepsi peniaz... mozem len odporucat Žmurk

neviem ako je to so stratmi ale hral som na viacerych LP bachoch a bola to hruza... epiny su omnoho lepsie... tie bachy mi zneli tak volako tupo, nudne a bez dynamiky...
Zaznamenané
mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #249 kedy: 24. August , 2009, 07:19:31 »

Bonamassa bude hrať na LP Bach, Ty na LP Gibson tej najdrahšej. Otázka Komu bude lepšie znieť gitra? Odpoveď poznáš.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #250 kedy: 24. August , 2009, 07:39:31 »

Bonamassa bude hrať na LP Bach, Ty na LP Gibson tej najdrahšej. Otázka Komu bude lepšie znieť gitra? Odpoveď poznáš.

Samozrejme ze tomu s Gibsonom.  Som metlak
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #251 kedy: 24. August , 2009, 19:18:22 »

Samozrejme ze tomu s Gibsonom.  Som metlak

Špatná odpoveď Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #252 kedy: 24. August , 2009, 19:24:55 »

Špatná odpoveď Na zdravie!

Dokaz.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #253 kedy: 25. August , 2009, 07:07:23 »

Bonamassa bude hrať na LP Bach, Ty na LP Gibson tej najdrahšej. Otázka Komu bude lepšie znieť gitra? Odpoveď poznáš.

bonamassa bude striedať dve gitary, bach a LP z 890 BC, ktorá bude hrať lepšie?
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #254 kedy: 25. August , 2009, 08:05:50 »

bonamassa bude striedať dve gitary, bach a LP z 890 BC, ktorá bude hrať lepšie?
ta, ktoru bude mat prave v rukach Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.