Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Jún , 2024, 12:14:28
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 167530 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #630 kedy: 03. Apríl , 2011, 17:34:10 »

ze si to nikdy neskusal? ja som tomu napriklad neveril az sme to nevyskusali a aj ked som to povazoval za blbost nakoniec som bol prekvapeny co dokaze repro kabel vo zvuku narobit... Na zdravie!
Naozaj sa mám opakovať?: bol to blind test, naozaj niekto iný menil káble niekoľko krát, ty si nevedel ktorý ide, ale podľa zvuku si to spoznal?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #631 kedy: 03. Apríl , 2011, 17:39:18 »

a preco sami vyrobci vnutri tych boxov tam davaju uplne obycajne dratiky a ne nieco specialne ? ci to nie su len take obyc. dratiky ?

[img width= height=]http://www.mesaboogie.com/Product_Info/Guitar%20Cabinets/COMPACTcabs/images/1x12CompactOB-bkLG.jpg[/img]

to sa clovek potom aj zamysli, ze ci kupovat nejake drahe kable, ked uz origos z principu to neni uplne koser od vyroby... teda jedine ze by som sa mylil a na tom obrazku tie kabliky boli nejake specialne... myslite ze su ?
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #632 kedy: 03. Apríl , 2011, 17:45:39 »

a preco sami vyrobci vnutri tych boxov tam davaju uplne obycajne dratiky a ne nieco specialne ? ci to nie su len take obyc. dratiky ?
to sa clovek potom aj zamysli, ze ci kupovat nejake drahe kable, ked uz origos z principu to neni uplne koser od vyroby... teda jedine ze by som sa mylil a na tom obrazku tie kabliky boli nejake specialne... myslite ze su ?
Nemýliš sa, kábliky nie sú špeciálne, sú rovnako dobré, ako tie predražené, lenže výrobcovia reprobední a komb nie sú snobi.
Nikoho som neurazil?
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #633 kedy: 03. Apríl , 2011, 17:48:42 »

Porovnaval som Bespeco a Cordial repro kable...nepocul som rozdiel. Mozno keby sa to nahravalo a dosledne pocuvalo, tak ho tam mozno objavim, ale urcite by nebol nejak vyznamny kedze som ho nepocul... Myslim, ze su aj dolezitejsie a vyznamnejsie veci ohladom gitaroveho zvuku ako reprokabel. V gitarovych kabloch je urcite vacsi rozdiel, ale tiez podla mna plati, ze ak clovek nehra na vselijakych lacnych a nekvalitnych pseudokabloch, tak to tiez nemusi velmi riesit  :)
Zaznamenané

WEIRD THRASH
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #634 kedy: 03. Apríl , 2011, 18:18:43 »

rasto, vsak ale nejde o to ako kabel vyzera ale z coho je vyrobeny. tie kvalitne kable tiez nemaju extra hrubu dvojlinku, ten hruby obal je hlavne kvoli spolahlivosti ( vsak sa s tym robi ako s hovnom).

to si mozme rovno vsetci kupovat SX gitary, vsak vyzeraju krasne a snad neveris, ze gibson alebo ibanez tam davaju ine drevo, vsak vyzera rovnako ?§!. ?§!.

a andrej, snad neveris tomu co si napisal. ze vyrobcovia reprobedni nie su snobi a vyrobcovia kablov ano  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

to exhumer: porovnavat bespeco a cordial je ako porovnavat renault thalia a dacia logan.


proste treba si vyskusat ten lepsi kabel (nevravim ze musi byt extra drahy) a potom nieco vraviet.

« Posledná zmena: 03. Apríl , 2011, 18:23:37 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #635 kedy: 03. Apríl , 2011, 18:23:25 »

Bojujes s veternymi mlynmi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #636 kedy: 03. Apríl , 2011, 19:54:43 »

1. rasto, vsak ale nejde o to ako kabel vyzera ale z coho je vyrobeny. tie kvalitne kable tiez nemaju extra hrubu dvojlinku, ten hruby obal je hlavne kvoli spolahlivosti ( vsak sa s tym robi ako s hovnom).

2. a andrej, snad neveris tomu co si napisal. ze vyrobcovia reprobedni nie su snobi a vyrobcovia kablov ano  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
1. Máš pravdu, lepší kábel je ten, čo viac vydrží, ale tu si niektorí myslia, že rozdiel medzi lepším a horším káblom počujú.

2. nenapísal som, že výrobcovia káblov sú snobi, snobi sú tí, čo kupujú, lebo drahšie.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #637 kedy: 03. Apríl , 2011, 20:04:50 »

1. Máš pravdu, lepší kábel je ten, čo viac vydrží, ale tu si niektorí myslia, že rozdiel medzi lepším a horším káblom počujú.

2. nenapísal som, že výrobcovia káblov sú snobi, snobi sú tí, čo kupujú, lebo drahšie.

snob je niekto kto si kupi drahy kabel aby sa snim ukazoval( co je principialne kokotina machrovat ze aha kabel  Bavím sa skvele )

ked si niekto kupi drahy kabel aby mal dobry pocit a pre neho hra lepsie tak je to podla mna uplne ok  ... ale ze by mal byt kvoli tomu snob hmmmm
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #638 kedy: 03. Apríl , 2011, 20:15:12 »

Mám PLANET WAVES 4 roky bez jediného problému...spokojnosť  Na zdravie!
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #639 kedy: 03. Apríl , 2011, 20:51:16 »

Mám PLANET WAVES 4 roky bez jediného problému...spokojnosť  Na zdravie!

To neni fair. Kupil som 3 minuly messiac a vsetky sluzia ako lano na pradlo prave teraz.

su fajn, ale ked mas 335ku alebo inu front load gitarku a este parkinson's k tomu, nevydrzia dlho :-)))
rob, kup mi jeden, ja to kupim od teba, a zistime ci to neni len maja karma co je vriti.  Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #640 kedy: 03. Apríl , 2011, 21:10:02 »

môžem Ti predať aj tie 4ročné..ja si kúpim nové  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #641 kedy: 03. Apríl , 2011, 21:45:30 »

klasicke kable planet waves atd. 20e a vyssie mam doma asi 4 vsetky k.o po par mesiacoch monster kable cca 70e na nete pokoj dozivotne takzvane kabel terminator... Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #642 kedy: 03. Apríl , 2011, 21:53:13 »

klasicke kable planet waves atd. 20e a vyssie mam doma asi 4 vsetky k.o po par mesiacoch monster kable cca 70e na nete pokoj dozivotne takzvane kabel terminator... Na zdravie!

co sa stalo tym pw kablom? ja mam tiez jeden z tych drahsich a funguje dobre uz 5 rokov
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #643 kedy: 03. Apríl , 2011, 22:30:55 »

co sa stalo tym pw kablom? ja mam tiez jeden z tych drahsich a funguje dobre uz 5 rokov

co ja viem asi zlomene a to sa o kable staram dobre...a ries potom na hrani ked ti nieco nejde ktory sitny kabel je zrovna zly radsej investujem nejake peniaze do poriadnych kablov a mam pokoj na stalo...
Zaznamenané

AETHERON.SK
Zacky.V
Hosť
« Odpoveď #644 kedy: 25. Máj , 2011, 16:26:55 »

používam VOX VGS-50..plna spokojnost
Zaznamenané
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 1.325 sekund, 22 otázok.