Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Jún , 2024, 11:36:03
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 167492 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #75 kedy: 17. Jún , 2008, 18:25:20 »

Ja mam kabel Proel (modry) a aj Cort... ak hovorite, ze ten proel kurvi zvuk musim ich porovnat..
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #76 kedy: 17. Jún , 2008, 19:10:50 »

Ale to by si mal porovnať  s Planet Waves napr....
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #77 kedy: 17. Jún , 2008, 19:35:42 »

spravime si testik, zoberiem kable, jednu dobru gitaru a skocime do pivnice s Martinom LM na plexi a porobime nahravky.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #78 kedy: 17. Jún , 2008, 19:48:16 »

No tie rozdiely budú asi počuteľné iba na živo - keby to bolo počuť aj na nahrávke tak to už musí byť ozaj rozdiel - to nepredpokladám...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #79 kedy: 17. Jún , 2008, 20:18:24 »

skusime, uvidime. ci by azda chcel niekto aj nazivo prist popocuvat?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #80 kedy: 17. Jún , 2008, 20:19:44 »

podla mna je zasa naprd ten evidence.....ale monster som povazoval za dobry i ked porovnatelny s planet waves ....... neviem ako je to s pevnostou a tak...asik ostanem pri planet waves....

....niesom obet marketingu...(sam ho studujem)...ale proste moje usi to pocuju ze tie srackove kable nehraju a rychlo sa rozbiju...tak ked potrebujem taky co hra avydrzi tak je jasne ze si ho nekupim.
Sorry Metalhammer, ale stale hras do PCcka s Jolanou a nejakou Washburn za 6000,-? Tak preco riesis Monster Cable za 3000?
Zaznamenané

acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #81 kedy: 17. Jún , 2008, 20:21:34 »

Vtip dňa..no pravdivý..100 bodov  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #82 kedy: 17. Jún , 2008, 20:23:37 »

niektory tu by si vsimli  rozdiel v kabli az keby ho niekto prerezal ze to hra nejak inac   Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 17. Jún , 2008, 20:32:42 »

skusime, uvidime. ci by azda chcel niekto aj nazivo prist popocuvat?

Kedy a kde to planujete? Kludne by som sa zastavil s nejakymi Monster cables na skusku. Mam hlavne Rock a aj nejake Jazz.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #84 kedy: 17. Jún , 2008, 21:02:47 »

skusime, uvidime. ci by azda chcel niekto aj nazivo prist popocuvat?

skoda, ze sa taketo testiky robia iba u Vas. respektive iba vy. rad by som to videl, ale ako do BA neviem. snad, ked uz dokoncim vodicak  :)
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #85 kedy: 17. Jún , 2008, 21:04:18 »

skoda, ze sa taketo testiky robia iba u Vas. respektive iba vy. rad by som to videl, ale ako do BA neviem. snad, ked uz dokoncim vodicak  :)

to prevezes jeden kabel za tisicku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #86 kedy: 17. Jún , 2008, 21:48:04 »

Sorry Metalhammer, ale stale hras do PCcka s Jolanou a nejakou Washburn za 6000,-? Tak preco riesis Monster Cable za 3000?

 ha ha ha
 hram na com pride s cim pride....aj s jazzbasom japonskym do markbasu...takze pozor  Bavím sa skvele

v kazom pripade....to je jedno do coho hras.... neriesim superdrahe kable ale...za jednym si stojim.... su kable za 160 korun su za 400 a su za 1000 (ako napriklad ten planet waves co pouzivam) ..a proste rozum nepusti ..dostanes tolko kolko zaplatis.......

takze tie za 160 to hra fakt zle..to pocuje aj laik s jolanou do ruskeho radia...... tie za 400 mozu niektore hrat lepsie a niktore budu presne take iste ako tie za 160.....

radsej si zaplatim o 500 korun viac ..a kabel hra dobre vydrzi a este je na neho aj dozivotna zaruka.....

tie monster som riesil len kvoli tomu ze maju take fajne opletene co sa mi pacia....ale cim viac nad tym rozmyslam tak na poslednej akcii som mal cely kabel od sampanskeho a z toho opleteneho by to asik tak pekne nezislo.......  opleteny asik do studia radsej..alebo ked hras v bare s kobercami a slusnou klientelou.....
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #87 kedy: 17. Jún , 2008, 22:06:01 »

mozeme sa dohodnut, buduci tyzden mam statnice tak potom.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #88 kedy: 18. Jún , 2008, 08:11:48 »

dojdem vas onanistov popocuvat a prispejem aj mojim homemade noname kablom:D
Zaznamenané

o-yep sro
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #89 kedy: 18. Jún , 2008, 13:00:57 »

Od proelu sa oplati iba tato najvyssia rada-HPC130(ostatne proel stoja za hovno) http://www.theleadsfactory.co.uk/cable/proel_cable_hpc130.html , inak mam aj bespeco Lizard-bledomodry a tie su tiez v pohode, ale tato seria je ale dost nevypocitaltelna. Napr. ruzove hraju uplne inak. Skusal som uz letovat fakt kadeco(lacne bespeca, lacny proel), skusal som aj planet waves... Planet Waves hrali velmi podobne ako bespeco lizard a to som mal od nich nejaku vyssiu radu s tym vypinatelnym jackom. Podla man predrazene kable, ktore sa lubia "kazit".  V Cechach som pocul dobry chýr o Cordial kabloch-sice su drahe, ale zas kvalitne. Mozno ked budem mat niekedy peniaze na blbosti, tyk si 1 kupim a porovnam s HPC130. Pisal som iba o metrazach, ktore sa tu daju zohnat. Robim si totiz kable sam-ako si to naletujem tak, to mam. Mavam akurat dilemu z cinu, lebo neviem zohnat taky dobry cin, ktory kupil Darthez. Bol lacny, ale zato pekne leskly(az skoro stieborny) a nemal v sebe kolofoniu(alebo kalafunu) :)
« Posledná zmena: 18. Jún , 2008, 13:02:16 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.