Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 06:24:48
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nashguitars gitary  (Prečítané 35560 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #135 kedy: 24. Jún , 2012, 12:43:38 »

nechcem si vypísat ruky ,  :) mne to je jedno na čom hrám +- len nech je to stratoidná gitara a nech má 0,9-ny nech sa mi dobre hrá a hotovo, či to je C SHOP  alebo squier to je jedno, už som vyrástol z tych prkocín že toto alebo toto,dneska su dobré nástroje za pár šupov l  aha, tuto má gitarové drevo  , http://shop.sollerguitars.com/index.php/cPath/319gitarove--drevo/  kukni cenu toho močiarneho jasanu ,kukni krk, a HW, DO 500 E sa v pohode zmestíš  a nejaký majster ti to vystruha a poskladá a máš fasa gitku za málo tuke, robota dajme tomu 500 e tak za tisícku máš perfektný nástroj kludne kopiu 54-2012  :)
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 12:52:48 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #136 kedy: 24. Jún , 2012, 12:45:36 »

vacsiu blbost sa nedocita clovek ani na tomto fore  Nechajte ma vydýchať

To je ale zaujimave ze aj tu na fore je niekolko ludi co tvrdia presne toto iste, a celosvetovo este viacej  Zdravíčko

Ako som povedal ja tomu ties neverim, ale ocividne vela ludi je o tom presvecenych. Moj nazor je ze gitarista je ten hlavny a gitara ma byt opotrebena castym a intenzivnym hranim.

Inak strasne vela slavnych gitaristov ma ties nazor ze opotrebena gitara je nieco co ma svoje caro, vecsinou to ale je spojene ze si kupili staru gitaru, ktora bola poriadne opotrebena a na naj potom hrali a vsade ju ospevovali.  Na zdravie!
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #137 kedy: 24. Jún , 2012, 12:45:40 »

teraz ma o com chces presvedcit ? na tej fotke je jeden blby hnusnme osmirglovany stratokaster, co ani pri najsepejsiej viere neposobi staro. posobi gycovo, krcovito, neuprimne a mam z toho v ustach pachut debilna.

Suhlas, tie gitary posobia strasne umelo, celkovo divne farby, ten lak je osuchany totalne neprirodzene. Fender CS niektore relic co som zazil posobili autentickejsie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #138 kedy: 24. Jún , 2012, 12:48:44 »

nechcem si vypísat ruky ,  :) mne to je jedno na čom hrám +- len nech je to stratoidná gitara a nech má 0,9-ny nech sa mi dobre hrá a hotovo, či to je C SHOP  alebo squier to je jedno, už som vyrástol z tych prkocín že toto alebo toto,dneska su dobré nástroje za pár šupov

Moj nazor je ze gitarista je ten hlavny a gitara ma byt opotrebena castym a intenzivnym hranim. Aj ja tvrdim ze aj za malo penazi sa da kupit urcite dobry nastroj vzhladom na cenu. Zial z lacnej gitary som ten pocit z hrania ako s tejto gitary nemal a ver mi bol by som velmi rad keby to tak nebolo.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 12:50:07 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #139 kedy: 24. Jún , 2012, 12:49:32 »

To je ale zaujimave ze aj tu na fore je niekolko ludi co tvrdia presne toto iste, a celosvetovo este viacej  Zdravíčko

Ako som povedal ja tomu ties neverim, ale ocividne vela ludi je o tom presvecenych. Moj nazor je ze gitarista je ten hlavny a gitara ma byt opotrebena castym a intenzivnym hranim.

Inak strasne vela slavnych gitaristov ma ties nazor ze opotrebena gitara je nieco co ma svoje caro, vecsinou to ale je spojene ze si kupili staru gitaru, ktora bola poriadne opotrebena a na naj potom hrali a vsade ju ospevovali.  Na zdravie!

nejak nerozumiem... bavime sa o starych obohratych nastrojoch, ci o osmirglovanych novych gitarach ?
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #140 kedy: 24. Jún , 2012, 12:53:01 »

nejak nerozumiem... bavime sa o starych obohratych nastrojoch, ci o osmirglovanych novych gitarach ?

Bavime sa o tom ze aj tu na fore su zastancovia RELIC upravy a zaroven som doplnil to ze aj gitarove legendy sa viackrat vyjadrili ze stare obuchane prirodzene RELIC nastroje patrili alebo stale patria medzi ich favoritov.

Teda s toho mi vychadza ze nieco na tom musi byt. Ako som uz niekolko krat povedal ja urcite nie som RELIC zastanca, ale pri hre na tej gitare som paradoxne nemal ziaden problem z nicim co by som prave od takejto upravy cakal a nelepila sa mi ani ruka ako na standardne nitro krky po dlhsiom hrani co ties beriem ako vyhodu.  Na zdravie!

Proste sa snazim byt objektivny a nezatracovat hned nieco, co som este ani nepocul, kedze sme uz na fore kde by sa mal hadam riesit hlavne zvuk.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 12:54:57 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #141 kedy: 24. Jún , 2012, 12:53:31 »

...dneska su dobré nástroje za pár šupov

vsak to, zato sa kadejaky americky pobehajovia snazia mutit vody skladackami, smirglom a rozpravkami o lepsom zvuku, ked sa to spravne omlati od laku... clovece, ono je ojeb uz v tom, ze oni to vlastne mozu pri lakovani total odflaknut, ziadna robota, ziadna piplacka, ako ked sa robi poctivy nitrolak. normalne tam len vytlacia jeden sprej z farby-laky-drogerie a potom to povlacia po zemy v dielni. za 2 litre dolarov. no nech Ti nejebe  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #142 kedy: 24. Jún , 2012, 12:55:52 »

vsak to, zato sa kadejaky americky pobehajovia snazia mutit vody skladackami, smirglom a rozpravkami o lepsom zvuku, ked sa to spravne omlati od laku... clovece, ono je ojeb uz v tom, ze oni to vlastne mozu pri lakovani total odflaknut, ziadna robota, ziadna piplacka, ako ked sa robi poctivy nitrolak. normalne tam len vytlacia jeden sprej z farby-laky-drogerie a potom to povlacia po zemy v dielni. za 2 litre dolarov. no nech Ti nejebe  Nechajte ma vydýchať

tak vsak tomuto ani ty sam neveris co si tu napisal  Bavím sa skvele

Keby som ta nepoznal ze si normalny clovek z ktorym sa dobre da pokecat, tak by som ani neuveril ze taketo nieco tu napises.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 12:56:47 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #143 kedy: 24. Jún , 2012, 12:56:38 »


Inak strasne vela slavnych gitaristov ma ties nazor ze opotrebena gitara je nieco co ma svoje caro, vecsinou to ale je spojene ze si kupili staru gitaru, ktora bola poriadne opotrebena a na naj potom hrali a vsade ju ospevovali.  Na zdravie!

To ano, ale to Ti ziaden umely relic nenahradi. Stare gitary ozaj maju svoje caro, doslova z nich citit rockovu historiu, prijemne sa na nich hra, maju uhladene krky, binding a mas pocit, ze to vsetko paradne spolu sedi, ze to je akesi prave. Ale taketo smiesne relic upravy, to je podla mna uplna komedia. Gibsony som videl niektore fakt paradne ozaj autenticky aged, ale toto mi pride fakt slabe.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #144 kedy: 24. Jún , 2012, 12:59:56 »

To ano, ale to Ti ziaden umely relic nenahradi. Stare gitary ozaj maju svoje caro, doslova z nich citit rockovu historiu, prijemne sa na nich hra, maju uhladene krky, binding a mas pocit, ze to vsetko paradne spolu sedi, ze to je akesi prave. Ale taketo smiesne relic upravy, to je podla mna uplna komedia. Gibsony som videl niektore fakt paradne ozaj autenticky aged, ale toto mi pride fakt slabe.

Brano, kolko je len tu na tomto fore gitaristov, ktori tvrdia ze to je poriaden blud co sa tyka starych gitar (stare haraburdy, prasiny, atd.)? Sam mi hadam das za pravdu, ze je rovnaka blbost verit tomu, ze kadzy stary nastroj je dory len preto ze je stary, ako verit tomu ze kazdy novy nastroj nikdy nemoze dosiahnut kvality stareho nastroja lebo je proste novy.
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 13:03:07 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #145 kedy: 24. Jún , 2012, 13:00:17 »

Bavime sa o tom ze aj tu na fore su zastancovia RELIC upravy a zaroven som doplnil to ze aj gitarove legendy sa viackrat vyjadrili ze stare obuchane prirodzene RELIC nastroje patrili alebo stale patria medzi ich favoritov.

Teda s toho mi vychadza ze nieco na tom musi byt.

Ale relic uprava a stara gitara je trosku rozdiel. Nova gitara s relic upravou zvukove vlastnosti starej neziska...  Popiskujem si

Ako som uz niekolko krat povedal ja urcite nie som RELIC zastanca, ale pri hre na tej gitare som paradoxne nemal ziaden problem z nicim co by som prave od takejto upravy cakal a nelepila sa mi ani ruka ako na standardne nitro krky po dlhsiom hrani co ties beriem ako vyhodu.  Na zdravie!

Starsie nitro to uz nerobia, toto je problem najma u novsich gitar.

Proste sa snazim byt objektivny a nezatracovat hned nieco, co som este ani nepocul, kedze sme uz na fore kde by sa mal hadam riesit hlavne zvuk.  Na zdravie!

Sak ale co s tym zvukom, ked ich tu nikto neskusal? Z youtube ukazok sa to jednoznacne neda posudit... Nejako proste nechapem o co v tejto teme vlastne ide.  
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #146 kedy: 24. Jún , 2012, 13:00:50 »

mne to troška pripadá že napríklad starý ale fakt starý ventilátor je obuchaný ale šlape jak hodinky a dobre vyzerá a nejaký umelohmotný nový ventilátor zoberem a ošucham ho akože vintage  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #147 kedy: 24. Jún , 2012, 13:02:17 »

Ale relic uprava a stara gitara je trosku rozdiel. Nova gitara s relic upravou zvukove vlastnosti starej neziska...  Popiskujem si

Starsie nitro to uz nerobia, toto je problem najma u novsich gitar.

Sak ale co s tym zvukom, ked ich tu nikto neskusal? Z youtube ukazok sa to jednoznacne neda posudit... Nejako proste nechapem o co v tejto teme vlastne ide.  

Brano ved ty sam si prave na YouTube ukazkach nespocetne krat predvadzal kvality starych nastrojov, alebo mi snad chces tvrdit ze nie?
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #148 kedy: 24. Jún , 2012, 13:03:44 »

Ides Stanoooooo  ha ha ha


Mne sa to tiez nepaci, jeto nejake nasilu cele..
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #149 kedy: 24. Jún , 2012, 13:05:02 »

kua stano šak aj nový nástroj može byt superkvalitný ale uniká mi prečo z neho robit relic, podla mna nejaký 15- ročný gitarista ked má taký relic tak ok, ale nepoznám normálneho gitaristu z okolia čo má relic,že ako aby gitarista vyzeral že má drahu autenticku gitaru, to je poza


* rušen.jpg (87.02 KB, 600x800 - prehliadnuté 129 krát.)
« Posledná zmena: 24. Jún , 2012, 13:13:30 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 23 otázok.