Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Jún , 2024, 02:04:17
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AETHER-ON koncerty  (Prečítané 35666 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #75 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:49:39 »

Zvuk v Bastione bol dobry len raz, ked sme tam hrali s DESMODOM, lebo si doniesli svojho zvukara a ten sa nebal majitela a pridal to cele, ako to ma byt. Je dobre za tam konecne hra aj niekto iny ako Con Spirito a Big Deal. Drzim Vam palce chalani.

Dugo: behni niekedy za majitelom a ponukni mu kapelu. Bezne to robi z neznamymi tak, ze mu pridete v nedelu doobeda, ked tam nikto nie je zahrat..semtam si zoberie aj kamosa Janka Lehotskeho.  Potrebujes ale min repertoaru tak na 3-4 kola, my sme tam ku koncu hravali tak 50 coverov. Otestuj si kapelu. Stalo sa kamosom INSTANT ze ich vyhodil priamo z podia a urobil to uz aj Grexovi, cize hrat v Bastione zase nemoze kazdy.... 

 Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! no su tam take vseliake podmienky ?§!. mozno keby som mal ten prs az do konca ked nas pridal(a ked som sa aj ja pridal) tak by hral aj dobre.lebo ten marshall som na zaciatku len tak posteklil a on sa mi len smial ze ci si z neho robim srandu mat ho na volume 1,5 Bavím sa skvele
Zaznamenané

AETHERON.SK
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #76 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:53:42 »

inak ten pan zvukar je super chlap vo vsetkom nam vyhovel ochota vsetko to sa len tak nevidi!este aj ked videl ze nas druhy gitarista ma opretu gitaru len o kombo nedalo mu to a dal mu ju na stojan ktory sam priniesol! :) Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #77 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:58:35 »

To áno, Dano je super, ale ako som povedal..často k nemu príde majiteľ a hučí mu do toho aby to dal tichšie, aj keď sa v tom vôbec nevyzná.aa rock n roll je Marshall..a Marshall potrebuje hrat nahlas aby hral... Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #78 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:00:11 »

tak tak Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. to sa neda potichu Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #79 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:07:38 »

Zvuk v Bastione bol dobry len raz, ked sme tam hrali s DESMODOM, lebo si doniesli svojho zvukara a ten sa nebal majitela a pridal to cele, ako to ma byt. Je dobre za tam konecne hra aj niekto iny ako Con Spirito a Big Deal. Drzim Vam palce chalani.

Dugo: behni niekedy za majitelom a ponukni mu kapelu. Bezne to robi z neznamymi tak, ze mu pridete v nedelu doobeda, ked tam nikto nie je zahrat..semtam si zoberie aj kamosa Janka Lehotskeho.  Potrebujes ale min repertoaru tak na 3-4 kola, my sme tam ku koncu hravali tak 50 coverov. Otestuj si kapelu. Stalo sa kamosom INSTANT ze ich vyhodil priamo z podia a urobil to uz aj Grexovi, cize hrat v Bastione zase nemoze kazdy....  
nemame repertoar na 3,4 kola a navyse nehrame veci ako hrali chalani v prvom kole....covery sa snazime vypustat ako to len ide a zamienat ich za vlastne veci....takze ked budeme mat vela vlastnych mozme sa uchadzat o bastion dovtedy to asi nema zmysel....
jednej veci nechapem....neni lepsie ked kapela hra 1 a pol hodinu pripadne 2 hodiny vkuse, vypluje tam dusu,ludia saleju a potom sa vseci spolu najebu ako hrat 3,4 bloky rozdelene 30 minutovymi pasazami cez ktore pustaju to iste CD dokola...inac neviem ci ste si vsimli ale boli sme tam asi 3 hodiny a to CD tam hralo 3-krat dokola.....nechapem praktikam majitela!

a este question na heart in fingers....cez co hral vas basak?-aky aparat-bola to celolampa?....sedeli sme na kridle takze sme nic nevideli...
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #80 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:13:15 »

vacsinou hravame v kuse ale tu sme jednoducho museli hrat takto a museli sme hrat taketo veci.ma to fender bassman a myslim ze to neni lampa...
Zaznamenané

AETHERON.SK
Dugo
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:13:29 »

Kapela The Bag Of Bones nikdy nebude prisposobovat svoj repertoar aby nekomu vyhovela!!!! Nejsme predajni. To radsej v Bastione v zivote nebudem hrat ako keby som tam mal hrat hentake sracky srackovske... Mame svoju hrdost a moznosti na hranie su aj inde.

 Zdravíčko  
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #82 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:17:23 »

Kapela The Bag Of Bones nikdy nebude prisposobovat svoj repertoar aby nekomu vyhovela!!!! Nejsme predajni. To radsej v Bastione v zivote nebudem hrat ako keby som tam mal hrat hentake sracky srackovske... Mame svoju hrdost a moznosti na hranie su aj inde.

 Zdravíčko 

si frajer takto to dotiahnes daleko Bavím sa skvele silas nemozes hrat hodinu a ist prec v takomto klube lebo ti ludia neprisli na koncert ale zabavit sa a my sme im v podstate hrali do tanca musis hrat co najdlhsie aby sa stale bavili ked dojdu na koncert odohras si svoje ludia sa zabavia tu hodinu a idu prec.koncerty zasa vyzeraju inak.a dohovor trosku dugovi lebo tie jeho nazory su niekedy ako keby pisal absolutny antimuzikant Popiskujem si :) Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #83 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:19:34 »

"nie sme predajni" ... co Ti jebe ? chces hrat pre ludi alebo pre seba ? ked pre ludi, tak sa prisposob, ako sa len da, aby si pre nich mohol hrat. nediktujes podmienky a na 99% ich ani nikdy diktovat nebudes... pokial chces hrat pre ludi v co najvacsej miere...
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #84 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:21:51 »

ako chces prerazit ked nie si predajny? ?§!. ludia ta budu prosit aby si bol slavny ked sa nechces predat? Bavím sa skvele dugo vyhlasujem ta za druheho krala fora hned po kurtovi ten vedie Bavím sa skvele
Zaznamenané

AETHERON.SK
Dugo
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:22:57 »

Mne nemusi nikto dohovarat, silas moj nazor pozna a myslim ze ma na to rovnaky pohlad. My hrame koncerty. Ked su v Bastione hentake podmienky ohladom repertoaru tak sa k tomu takto postavia vsetci z nasej kapely o tom nemam pochyb. V zivote nebudeme hrat hento, v zivote.

A nerob zo mna antimuzikanta. Vy ste cover band ktory nema vobec zadnu perspektivu. Tu mozete hrat navzdy. My sme rockova kapela s vlastnou tvorbou a s uplne inou koncepciou vystupovania. Takze za to ze mam iny nazor jak ty a hlavne ze hram co ma mrte bavi, ma este nemusis urazat.   Zdravíčko
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:23:44 »

"nie sme predajni" ... co Ti jebe ? chces hrat pre ludi alebo pre seba ? ked pre ludi, tak sa prisposob, ako sa len da, aby si pre nich mohol hrat. nediktujes podmienky a na 99% ich ani nikdy diktovat nebudes... pokial chces hrat pre ludi v co najvacsej miere...

Pisem len o tych hovadinach co hrali v prvom kole.. to my nezahrame...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #87 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:25:10 »

ja by som hral radsej 2x za mesiac Bastion, ako 4x za mesiac Hlavu 22 Zdravíčko
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #88 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:26:19 »

a myslis ze mna to nebavi?my zatial ani neratame s nejakou buducnostou uz som pisal ze sme radi ze sa zideme a zahrame si.kazdy z nas ma aj ine kapely...toto robime ked mame cas pre radost zatial pre nic ine!a co nebudes akoze hrat ake veci?tak mi prosim ta menuj ake sme hrali zle veci napr.?mne prisli vsetky dobre...
Zaznamenané

AETHERON.SK
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #89 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:31:29 »

si frajer takto to dotiahnes daleko Bavím sa skvele silas nemozes hrat hodinu a ist prec v takomto klube lebo ti ludia neprisli na koncert ale zabavit sa a my sme im v podstate hrali do tanca musis hrat co najdlhsie aby sa stale bavili ked dojdu na koncert odohras si svoje ludia sa zabavia tu hodinu a idu prec.koncerty zasa vyzeraju inak.a dohovor trosku dugovi lebo tie jeho nazory su niekedy ako keby pisal absolutny antimuzikant Popiskujem si :) Na zdravie!
ok mne sa skor zdalo ze ten prvy blok skoro vseci sedeli a zacali sa ludia bavit az ked odzneli prve tony fear of the dark....ale najviac sa mi pacilo jak ste zahrali perfect strangers
dugo to hovori zrejme moc priamo a natvrdo ale v niektorych veciach ma pravdu....nevedel som ze to v bastione takto funguje a som z toho sklamany lebo tym absolutne nepodporuju rast kapely a staraju sa o presny opak....kapely namiesto toho aby dreli na zlepsovani sa,pripadne tvoreni vlastnych veci su nuteni majitelmi takychto podnikov aby sa ucili 4 akordove pesnicky ktore su notoricky zname a ktore si myslim uz nikoho nebavia lebo su otrepavane dokonca aj komercnymi radiami kazdy den....
neviem o co je iny bastion od inych bratislavskych podnikov snad len velkostou a aparaturou to urcite hej....ale inac si myslim ze je to normalny podnik kde hravaju live kapely....ja za klub povazujem randal,ci byvaly babylon kde hravaju aj vacsie svetozname kapely....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.