Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Jún , 2024, 02:35:33
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AETHER-ON koncerty  (Prečítané 35727 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #60 kedy: 19. Apríl , 2008, 13:29:32 »

ne, ale tancovali tam take pipky, tak som zacitil potrebu sa trochu pomedzi ne pretlacit  Bavím sa skvele

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha dobra finta Bavím sa skvele
Zaznamenané

AETHERON.SK
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #61 kedy: 19. Apríl , 2008, 13:44:31 »

a este k tomu silasovmu prispevku hrali sme pre ludi!je jedno ci su lahke alebo ake su dobre a hotovo!zahra ich hocikto ale ako?him kravitz foo fighters atd. ste otvarali huby ze co to vlastne hrame za kraviny?pre ludi ktori sa pridu bavit su to najzaujimavejsie veci!vy hravate asi len sami pre seba ale my ked ideme hrat tak rozlisujeme ze na akej sme akcii.ked vieme ze v publiku su vacsina muzikanti davame aj dream theater atd. Žmurk
« Posledná zmena: 19. Apríl , 2008, 13:47:27 od heart in fingers » Zaznamenané

AETHERON.SK
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #62 kedy: 19. Apríl , 2008, 14:40:30 »

ja som napisal ze ste vynikajuci muzikanti....hrali ste velmi dobre ale ten prvy blok bol pre mna sklamanim potom co si tu hovoril co budete hrat....v druhom bloku to uz bolo aj s vyberom songov lepsie....pred tretim uz som musel odist....
ja som len reagoval tak ako ty stale reagujes na nas....ze je to neprijemne.....ale narozdiel od teba sa aspon pridem pozriet....skoda ze som nevidel ten treti blok....chybalo mi vsak nejaky pohyb na podiu nejaka show!
co sa tyka ludi ktorych dostanes na podium je uplne jedno ci su to male deti,pubertaci,ozrani stamgasti alebo domov dochodcov hlavne ze sa bavia....som rad ze si to pochopil!!!....prizvukovali sme to tu od zaciatku....
a co hravate od dream theater?Hrali ste aj v bastione nieco?

a pre duskyho:nemozem napisat nieco ine ako same chvalospevy?....na tom co som napisal sme sa zhodli vseci co sme sedeli za tym stolom....



 
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 19. Apríl , 2008, 14:43:36 »

OK, nepovedal som ani slovo. Skoda ze som nebol. Zborovickoval som sa inde...
Zaznamenané

heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #64 kedy: 19. Apríl , 2008, 15:01:35 »

no s tym pohybom mas pravdu a k tomu vyberu uz som povedal ako to bolo.pre teba to bolo mozno sklamanie ale pre vacsinu ludi to bolo mozno najlepsie kolo...ale inak dakujem
Zaznamenané

AETHERON.SK
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #65 kedy: 19. Apríl , 2008, 18:04:56 »

V BASTIONE som s FESTom odohral asi 30-40 koncertov, otváral som ten podnik s kapelou  a na tom pódiu sa veľmi veľký pohyb robiť nedá..do toho despotické maniéere Ľuboša majiteľa, ktorý Ti prikazuje čo máš hrať a kedy. Bol som na Lucku Bílú, už som potom mal dosť muziky...nabudúce dojdem. Aký urobil Dano zvuk ? Dalo sa ?
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 19. Apríl , 2008, 22:59:35 »

Cely cas som sa nudil, nech ste hrali hocico... Toto nebol rock roll ale obycajna interpretacia skladieb, kapela vypadala ze sa cely cas nudi a bere to ako kseft a take veci ozaj nemusim. Odohrat, zbalit sa a ist prec domov. Mohli pustit CD s tymi skladbami a vy ste len mohli stat na podiu a robit sa ze hrate a bolo by to to iste... Chybal tomu zivot, nasadenie, gule a spravny naboj. Tak to posobilo na mna. Napr. nas bubenik ma po koncerte mozole a krvave ruky a je totalne vycerpany od tej intenzity hrania (takisto aj ostatni z nasej kapely), no a Vas este stiha spievat  Bavím sa skvele. Vobec nevypadalo ze tou hudbou zijete.

Aby som furt nepicoval tak poviem ze ako muzikanti ste urcite na vyssej urovni ako my, to uznam bez problemov, bolo to uplne bez chyb (virtuozne gitary) a s dobrym zvukom.   Zdravíčko

Ste cover band cize o prinose do rockovej muziky sa ani nema cenu bavit.

Dalsie minus - podiova show veskera nulova. Stali ste tam jak solne stlpy, gitary pod bradou.

A najvacsie minus - Vasa kapela nema frontmana, niekoho kto by na podiu vyzaroval naku charizmu a zabaval ludi, nejaku osobnost. A to je dost podstatna zalezitost... Ale Vam ako kapele bez potencialu je to urcite ukradnute... Takychto kapiel som uz videl mrte a na svete ich je miliardy.  :)

Som ale rad ze som dosiel a opat som si trocha zdvihol sebavedomie  Ja som čert..
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #67 kedy: 19. Apríl , 2008, 23:48:06 »

gitary pod krkom?co dodat dugo si kral Bavím sa skvele no zvuk bol celkom fajn zacali sme tak komorne ale na konci uz to malo dobre gule ti co ostali vedia Ja som čert.. :G
Zaznamenané

AETHERON.SK
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #68 kedy: 19. Apríl , 2008, 23:57:05 »

vas bubenik ma mozole pretoze nema ziadnu techniku Popiskujem si no a nas je natolko vynikajuci ze stiha este aj spievat a vyborne oboje! Ja som čert.. ked spieva uz tam neni ako ze to nasadenie?ten fear skusime to cez vesmir perfect strangers atd. na konci purply prazsky vyber zubata(to ste uz neboli)akoze nemali gule? ?§!. si fakt objektivny ha ha ha
Zaznamenané

AETHERON.SK
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 20. Apríl , 2008, 02:24:18 »

Mne sa vyber skladieb pacil. Ci uz to bola tubla, queen, foo fighters, alebo purple...
Velmi sa mi pacila Jarova (bubenik) hra. Takeho bubenika raz chcem :)
Chalani gitaristi hrali dobre, no druheho gitaristu (peto?) zvuk sa mi pacil viac. Tomasov zvuk nezodpovedal vybave, co si tam dovliekol. Skoda, ved ty sa s tym este pohras a vystelujes to :)
Dugo ma v jednom pravdu. Ze ste viac menej staticka kapela. Vobec ste nevyuzili priestor podia a jediny, kto sa mi zdal, ze si tu hudbu aj uziva bol Jaro a obcas Mato. Nebojte sa toho, chalani....len tak dalej, dobri ste!
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Dugo
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 20. Apríl , 2008, 08:01:50 »

vas bubenik ma mozole pretoze nema ziadnu techniku Popiskujem si no a nas je natolko vynikajuci ze stiha este aj spievat a vyborne oboje! Ja som čert.. ked spieva uz tam neni ako ze to nasadenie?ten fear skusime to cez vesmir perfect strangers atd. na konci purply prazsky vyber zubata(to ste uz neboli)akoze nemali gule? ?§!. si fakt objektivny ha ha ha

mozole maval aj bonham, cize ak je to indentifikator zlej techniky tak si vedla  Žmurk je to tym ze do toho jebe poradno, nech to ma naky zvuk a nehladka cinelky.. ked spieval tak tam nebolo nasadenie ale barsjake grimasy, ktore ma dost rozosmiali  Bavím sa skvele
fear aj tublu a perfect strangers som este videl. dobre zahrate ale ked som sa kukol na podium nic sa tam nedialo, vobec nic z toho neislo zadne vyzarovanie.. fakt absencia frontmana - bavica, co uvadza songy a snazi sa o nake vtipne spestrenia napr pocas sol, je vaznym problemom pre rockovu kapelu...  :)

ale naozaj hrate super, no ked do toho nedate srdce a dusu je to premna ohovne..

Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #71 kedy: 20. Apríl , 2008, 08:26:13 »

kurwa chlapci dve amaterske kapely jedna lepsia (horsia) ako druha a furt na seba plujete  Bavím sa skvele  budte radi ze mozete si vypit, zahrat a zabavit sa.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #72 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:34:24 »

Mne sa vyber skladieb pacil. Ci uz to bola tubla, queen, foo fighters, alebo purple...
Velmi sa mi pacila Jarova (bubenik) hra. Takeho bubenika raz chcem :)
Chalani gitaristi hrali dobre, no druheho gitaristu (peto?) zvuk sa mi pacil viac. Tomasov zvuk nezodpovedal vybave, co si tam dovliekol. Skoda, ved ty sa s tym este pohras a vystelujes to :)
Dugo ma v jednom pravdu. Ze ste viac menej staticka kapela. Vobec ste nevyuzili priestor podia a jediny, kto sa mi zdal, ze si tu hudbu aj uziva bol Jaro a obcas Mato. Nebojte sa toho, chalani....len tak dalej, dobri ste!

neboj uzivali si to vsetci Žmurk s tym zvukom suhlasim neviem to prso este natocit doma to hralo uz celkom dobre ale tam to bolo zasa o niecom inom nehralo to dobre.ten fender hral uz lepsie a to som to natocil iba tak ako som to poznal z minula uz nebol cas sa s tym pohrat...
Zaznamenané

AETHERON.SK
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #73 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:40:25 »

kurwa chlapci dve amaterske kapely jedna lepsia (horsia) ako druha a furt na seba plujete  Bavím sa skvele  budte radi ze mozete si vypit, zahrat a zabavit sa.

urcite na nikoho neplujem!beriem vzdy vsetko objektivne aj keby som sa s niekym neviem ako neznasal.ked je nieco dobre poviem ze je to dobre ked je nieco zle poviem ze je to zle a nebudem tvrdit opacne len koli tomu aby som niekomu uskodil alebo co ?§!.
Zaznamenané

AETHERON.SK
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #74 kedy: 20. Apríl , 2008, 09:42:28 »

Zvuk v Bastione bol dobry len raz, ked sme tam hrali s DESMODOM, lebo si doniesli svojho zvukara a ten sa nebal majitela a pridal to cele, ako to ma byt. Je dobre za tam konecne hra aj niekto iny ako Con Spirito a Big Deal. Drzim Vam palce chalani.

Dugo: behni niekedy za majitelom a ponukni mu kapelu. Bezne to robi z neznamymi tak, ze mu pridete v nedelu doobeda, ked tam nikto nie je zahrat..semtam si zoberie aj kamosa Janka Lehotskeho.  Potrebujes ale min repertoaru tak na 3-4 kola, my sme tam ku koncu hravali tak 50 coverov. Otestuj si kapelu. Stalo sa kamosom INSTANT ze ich vyhodil priamo z podia a urobil to uz aj Grexovi, cize hrat v Bastione zase nemoze kazdy....  
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.