Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 17:23:08
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: On Board Music Bratislava  (Prečítané 28132 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #30 kedy: 10. November , 2007, 20:14:58 »

Nooo, takze mozem zhodnotit. Perfektny workshop. Sice ako to nazval Andrej, skor stretnutie mladej politickej strany, ale aj tak velmi poucne :). Ked rozpraval o tych stupniciach a tonoch, mne by bolo treba trosku viac casu za kazdou vetou, aby som to aspon trosku pochopila, no nevadi  Bavím sa skvele. Okrem ineho je Andrej aj svely zabavac ha ha ha
Good job Bravooo
« Posledná zmena: 10. November , 2007, 20:22:47 od Zuzka » Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 17. November , 2007, 11:43:29 »

Zdravim  Zdravíčko zajtra (nedela, 18.11.) je v ON-BOARDE Jam session. pozvaný je úplne každý, kto si chce zajamovat, alebo len tak sa stretnúť s kolegami. Jamka začína o piatej a vstup je samozrejme zdarma. Bude aj nejaké to pifko, takže sa na vás tešíme a dúfame, že si dobre zahráte a zabavíte sa. SAJONARA  Beeee
Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 04. December , 2007, 14:38:39 »

Čafte gitaristi Zdravíčko. Do ON-BOARDU práve dnes dorazili nové gitarky a basy pod názvom SPARK by Martinez. No poviem vám, zostal som priklincovaný o stoličku, keď som si na to zahral. Ich cena sa totiž pohybuje sakra nízko a hrajú neuveriteľne. Porovnával som to z U.S.A. Fender Strat a je to ...v pohode. Tieto dve gitarky by kľudne mohli na pódiu stáť vedľa seba a určite by sa Martinez nestratil. Treba to prísť čo najskôr poskúšať. Veľmi rád by som sa dozvedel, aký názor na tie gitary budete mať vy, keďže ja som hlavne basák a teda mi neprešlo rukami toľko gitár.Mne sa veľmi páčia. Zatiaľ tu máme Stratocastre a jeden deTský maličký strat. Ten je super. A z bás tu sú Precision so singlom. No jednoducho parádička.Presnejšiu cenu budem vedieť neskôr a samozrejme ju  hneď napíšem. Tak sa zastafte a skúšajte do bezvedomia  ha ha ha
« Posledná zmena: 04. December , 2007, 18:10:19 od alain_caron » Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #33 kedy: 04. December , 2007, 15:17:16 »

co zapotil ze "dedsky strat"  ha ha ha
to je zrejme specialna uprava pre penzistov, vsak?  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 04. December , 2007, 16:00:52 »

Zatiaľ tu máme Stratocastre a jeden dedský maličký strat.

Presne taky by sa mi hodil. Obcas si pripadam ako stary dedo a aj by sa mi zmestil na zachod. Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 04. December , 2007, 16:23:13 »

bol som dneska v hudobninach v ziari,ak sa nemylim,tiez tam maju tieto gitary,doniesli ich pred par dnami. Tiez stratocastery a jednu basu. a jeden DETSKY strat..cize gitara pre dieta,ktora je o nieco mensia,ako normalna  :)..ceny boli nieco cez 2litre,takze co sa tyka ceny,neni o com..a chalan tiez vravel,ze hraju dobre,ovela lepsie,ako squiery.
Zaznamenané
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 04. December , 2007, 16:35:34 »

co zapotil ze "dedsky strat"  ha ha ha
to je zrejme specialna uprava pre penzistov, vsak?  ha ha ha

Je to fakt gitara pre deti. Maličká. Má len dva single. Tri by sa nevošli. Ale podľa mňa sa na tom dá normálne hrať. Zvuk to má do pohody...
« Posledná zmena: 04. December , 2007, 16:38:48 od alain_caron » Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 04. December , 2007, 16:36:59 »

No a aby som nezabudol. Dnes  prišli aj lampové efekty VOX Cooltron. Máme ich tu teraz 6 kúskov. Tiež zaujímavé...
Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 04. December , 2007, 19:34:05 »

Preco taketo novinky nedavate na sranku obchodu http://www.on-board.sk/ ? Hlavne by mohli byt skor tam, ako tu Žmurk
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #39 kedy: 04. December , 2007, 19:43:33 »

Kto by sa potom venoval zakaznikom ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #40 kedy: 04. December , 2007, 21:56:54 »

Weber neviem, este to nikto nechcel, ale skus napisat na shop@on-board.sk mozno sa bude dat objednat.
Ja tam uz nerobim, nestiham. Ale Robo alebo Singo ti budu vediet povedat.
Tonker myslim ze by mal byt na sklade v NZ (na objednavku do tyzdna v BA). 12", 150w 2950,-Sk
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
alain_caron
nováčik
*
Príspevkov: 29


On Board Music Rožňavská 1


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 11. December , 2007, 13:15:52 »

Preco taketo novinky nedavate na sranku obchodu http://www.on-board.sk/ ? Hlavne by mohli byt skor tam, ako tu Žmurk

Čauko. Je to preto, že som to sem nahodil okamžite ako prišli. Editácia webu je trochu zdĺhavejšia
Zaznamenané

ON-BOARD MUSIC
petok2
nováčik
*
Príspevkov: 20



« Odpoveď #42 kedy: 11. December , 2007, 22:00:21 »

Je to fakt gitara pre deti. Maličká. Má len dva single. Tri by sa nevošli. Ale podľa mňa sa na tom dá normálne hrať. Zvuk to má do pohody...

Áno, pripájam sa do diskusie, mám tieto gitary už tiež v ponuke, v podtstate som všetky držal v ruke, jednoznačne prínos, môžem odporučiť a cenovú konkurenciu to jednozančne nemá!!!!
Treba skúsiť, nebudete sklamaní...
Zaznamenané

peto
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #43 kedy: 14. December , 2007, 15:01:56 »

No a aby som nezabudol. Dnes  prišli aj lampové efekty VOX Cooltron. Máme ich tu teraz 6 kúskov. Tiež zaujímavé...

Mate aj Bulldog distortion? Ze by som dobehol vyskusat mam nanho zalusk
Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #44 kedy: 14. December , 2007, 15:43:15 »

maju a hra fakt dobre (ja mam z tejto rady duel overdrive a bulldog je este o cosi lepsi)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 22 otázok.