Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Máj , 2024, 16:44:35
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Reed Smith - PRS  (Prečítané 122298 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #480 kedy: 03. Október , 2011, 11:15:01 »

rozmyslam, co cloveka nutka mat taku gitaru  Ja som čert..
No ja pri vsetkej uprimnosti vyhlasujem, ze nechcel by som taku drahu gitaru. Vsetko ma svoje medze a aj moje medze su od do a toto uz prekrocilo moje hranice.  Bavím sa skvele Ako Progac pise... bal by som to vobec chytit do ruky, nie to este brat na koncert.  Zdravíčko
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #481 kedy: 03. Október , 2011, 11:16:33 »

Mne ani tak neslo ze bat sa to chytit do ruky, uz som drzal v ruke gitary s ovela vyssou hodnotou, ale skor mi je ta gitara nesympaticka. Posobi tou vycackanostou az vulgarne, je to ako taka nejaka vyzyvava prilis nalicena stetka, posobi abolutne antirockovo. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Október , 2011, 11:16:56 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #482 kedy: 03. Október , 2011, 11:17:25 »

no predat sa uz ta za 20k predala takze asi to nebude len nepredajna blbost, ale je pravda ze to musel byt asi nejaky blazon  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #483 kedy: 03. Október , 2011, 11:19:06 »

no ved ale to su presne gitary nie pre gitaristov ale pre prachacov co chcu mat doma drahu gitaru a potom mozu machrovat na rigtalku alebo tak
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #484 kedy: 03. Október , 2011, 11:19:47 »

no ved ale to su presne gitary nie pre gitaristov ale pre prachacov co chcu mat doma drahu gitaru a potom mozu machrovat na rigtalku alebo tak
aha... tak tym padom to duplom nie je nic pre mna.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #485 kedy: 03. Október , 2011, 11:20:49 »

Mne ani tak neslo ze bat sa to chytit do ruky, uz som drzal v ruke gitary s ovela vyssou hodnotou, ale skor mi je ta gitara nesympaticka. Posobi tou vycackanostou az vulgarne, je to ako taka nejaka vyzyvava prilis nalicena stetka, posobi abolutne antirockovo. Bavím sa skvele

neviem co je na nej akoze vycackane  ?§!. by som povedal ze skor menej vycackana ako lespaul custom
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #486 kedy: 03. Október , 2011, 11:23:00 »

No ja pri vsetkej uprimnosti vyhlasujem, ze nechcel by som taku drahu gitaru. Vsetko ma svoje medze a aj moje medze su od do a toto uz prekrocilo moje hranice.  Bavím sa skvele Ako Progac pise... bal by som to vobec chytit do ruky, nie to este brat na koncert.  Zdravíčko

suhlasim, kedysi som si tiez ulietaval na podobnych veciach, ale dnes uz mam na haku v zasade. ta gitara hra rovnako ako iny podareny us prs, len je vycackana a je na nej dnes tazko zohnatelne drevo, ktore aj tak od inych odrod palisandru 8 z 10 hudobnikov nerozozna, nie to beznych posluchacov. Cim dalej, tym menej sa mi pacia tieto vysperkovane nastroje ako z vitriny, aj ked niektore vedia este stale chytit za srdce.

Inak v globale PS ceny u PRS su naozaj nasmiech, niekto by si zasluzil po facke tam u nich. Taky Pensa robi este uchylnejsie nastroje co sa tyka spracovania a stoja omnoho menej.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #487 kedy: 03. Október , 2011, 11:28:15 »

suhlasim, kedysi som si tiez ulietaval na podobnych veciach, ale dnes uz mam na haku v zasade. ta gitara hra rovnako ako iny podareny us prs, len je vycackana a je na nej dnes tazko zohnatelne drevo, ktore aj tak od inych odrod palisandru 8 z 10 hudobnikov nerozozna, nie to beznych posluchacov. Cim dalej, tym menej sa mi pacia tieto vysperkovane nastroje ako z vitriny, aj ked niektore vedia este stale chytit za srdce.

Inak v globale PS ceny u PRS su naozaj nasmiech, niekto by si zasluzil po facke tam u nich. Taky Pensa robi este uchylnejsie nastroje co sa tyka spracovania a stoja omnoho menej.
Hlavne ja mam rad gitaru, ktora mi sluzi, do ktorej mozem udriet a nebude mi vadit, ze mi jebla na zem. Proste rokenrol ! :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #488 kedy: 03. Október , 2011, 11:31:30 »

Hlavne ja mam rad gitaru, ktora mi sluzi, do ktorej mozem udriet a nebude mi vadit, ze mi jebla na zem.

Tak to potom musis mat len banjocastre vseliake.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #489 kedy: 18. Október , 2011, 17:41:22 »

pekna kopia PRS
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #490 kedy: 11. Január , 2012, 21:34:52 »

Ahojte. prosím o radu...dostal som ponuku na PRS CUSTOM 22, TOP 10, rok 2000 s kufrom, ale nerád by som za to dal viac než je reálne, teda predajná hodnota....poraďte, akú to má asi cenu ? v PRS sa neorientujem, tá gitara "sa mi len páči"  Na zdravie!
« Posledná zmena: 12. Január , 2012, 14:24:56 od RobG » Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #491 kedy: 12. Január , 2012, 02:14:00 »

Podla stavu imho 1400 - 1600e
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
sheffer
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #492 kedy: 12. Január , 2012, 14:48:04 »

Asi tak, stoptail gitary idu okolo 1300-1700, tremolove o nieco viac, dost zalezi od kondicie... PRS sa najlepsie predavaju uplne tip top bez vacsich skrabancov...tu plati cim viac lesk tim viac PRS :)

na madarskych bazaroch som videl nedavno 10 top so stoptailom za cca 1400E, v cechach predava tipek 10 top za 1700 co je podla mna trochu prestrelene...osobne si myslim ze tieto gitary maju hodnotu 1400-1500 urcite

btw palec hore, nadherne kusky sa tam daju najst spomedzi 10 top 22-jek
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #493 kedy: 12. Január , 2012, 15:54:26 »

daju sa aj za lepsiu cenu najst, jeden znamy teraz z ciech kupil mc carty rosewood, stoptail,  netusim ci  top 10, za 1300 v peknom stave spolu s kufrom
« Posledná zmena: 12. Január , 2012, 15:54:43 od styrioci » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #494 kedy: 20. Január , 2012, 16:57:47 »



Steven Wilson hovori o novej piezo PRS
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.