Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Jún , 2024, 03:43:31
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40761 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:22:25 »

Django - ty si si inak ako kontakt na seba uviedol mail, ktorý je podľa webu kontaktný mail vedúcej odbytu Čerínskej minerálky. Tak teraz neviem ...  Popiskujem si
Žmurk

Pitu, nič v zlom, ale zdá sa ti v poriadku uvadzat na hocijakom fore ze kto ma aku IP-cku a s ktoreho "smeru" ide a menovaať priamo firmy? To bola len otázka. Ale beriem to, že to bolo v zápale "vyšetrovania". A spomínam to len a len preto, že já naozaj nie som Černínska minerálka.

Nepísal som IP adresu a firma je uvedená na nete, majú vlastnú webovú stránku, čerínska minerálka je ok, na stránke som videl, že mail patrí vedúcej odbytu, prišlo mi to ako sranda z niekoho strany, preto mi nesedel s novým užívateľom fóra. Ale Django sa našťastie vyjadril a zapojil do fóra a sme radi, že je tu ďalší užívateľ, ktorý sa mal chuť zapojiť do fóra a nie len do tejto témy.

Spam je zlý, tak to zhodnotili asi všetci stabilní užívatelia fóra a pripadalo mi divné, že sa niekto registruje na fórum len pár minút pred pridaním prvého svojho príspevku práve do tejto témy, kde samozrejme spam neodsúdi, ale porozpráva ako je dobré, že tu máme nový konkurenčný obchod a bazár, o čo tu ale vôbec nejde... Žmurk

Ospravedlňujem sa, že príspevky posielam spolu aj s citátmi, ale zatiaľ neviem ako to inak urobiť. Ale dávam ti za pravdu s opätovnou výhradou, ze tie 4 nicky som nebol ja.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:22:57 »

Vitaj na fore! Na zdravie!

Ešte jedna prosba - neviem ako si to nastaviť, aby som tie príspevky mal logicky za sebou ako boli pridávané. Mám to akosi chaoticky a zle sa mi v tom orientuje. Ale no je to tým, som tu prvýkrát. sorry.
Nech sa paci:

Hore si v menu klikni Editácia profilu, potom tam vlavo Nastavenie vzhľadu a tam vypnut Zobrazovať najnovšie príspevky hore a asi aj Zobrazovať najnovšie súkromné správy hore. A potvrdit  Zmenit profil.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:24:47 »

Je len zaujímavé, koľko nových užívateľov fóra hneď svojim 1. príspevkom reaguje privítaním a podporovaním nového inzertného média (Marcussius, django, rolandgaros), zaváňa mi to ďalšiou neserióznosťou zo strany Lidl music, vyrábanie fiktívnych užívateľov a zahlcovanie fóra...   Popiskujem si Bacha na vec kamo!

 Bavím sa skvele Uz tu chyba len niekto kto znovu zacne ospevovat Bach gitary. Bavím sa skvele

Sľubujem, že nebudem ospevovať bach gitary. (smajlík)
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:33:50 »

Vitaj na fore! Na zdravie!

Ešte jedna prosba - neviem ako si to nastaviť, aby som tie príspevky mal logicky za sebou ako boli pridávané. Mám to akosi chaoticky a zle sa mi v tom orientuje. Ale no je to tým, som tu prvýkrát. sorry.
Nech sa paci:

Hore si v menu klikni Editácia profilu, potom tam vlavo Nastavenie vzhľadu a tam vypnut Zobrazovať najnovšie príspevky hore a asi aj Zobrazovať najnovšie súkromné správy hore. A potvrdit  Zmenit profil.

Vrele diki, urobil som to, ešte tam mám zaškrtnuté: Vrátiť sa spät do temy... Aj to mám vyhodiť?
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:38:37 »

Citácia
Vrele diki, urobil som to, ešte tam mám zaškrtnuté: Vrátiť sa spät do temy... Aj to mám vyhodiť?

to nechaj zaškrtnuté, ak chceš, aby ťa po odoslaní príspevku vrátilo späť do témy.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:39:15 »

Zdravim,

Poprosil by som informaciu (pre nas dost dolezitu), ci ste davali tento inzerat v tej dobe sucastne aj na ine portaly (stranky). Tymto chceme zvysit spokojnost inzercie na nasom portaly. Mozete mi napisat priamo na mario@muziker.sk.
Dakujeme.

PS: poprosim naozaj seriozne odpovede a so 100% istotou.

Mario Brosch
Muziker

Zdravím pána Broža, o tomto probleme sme už hovorili a pokiaľ viem dohodli sme sa, že sme to uzavreli. Inak prajem všetko dobré a veľa zákazníkov - úprimne.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:39:53 »

Citácia
Vrele diki, urobil som to, ešte tam mám zaškrtnuté: Vrátiť sa spät do temy... Aj to mám vyhodiť?

to nechaj zaškrtnuté, ak chceš, aby ťa po odoslaní príspevku vrátilo späť do témy.

OK to asi nechám, vidím v tom (zatiaľ) určitú logiku. Díky za rady.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:42:05 »

Citácia
Vrele diki, urobil som to, ešte tam mám zaškrtnuté: Vrátiť sa spät do temy... Aj to mám vyhodiť?

to nechaj zaškrtnuté, ak chceš, aby ťa po odoslaní príspevku vrátilo späť do témy.

Dnes sa tu chcem prezentovať (špeciálne si na to urobím čas a verím že odteraz aj ďalej - proste si na to čas nájdem) tak ako to je a že sem medzi vás patrím a viem prispieť k spoločnému "duchovnu" v tejto oblasti.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #68 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:46:00 »

Ospravedlňujem sa, že príspevky posielam spolu aj s citátmi, ale zatiaľ neviem ako to inak urobiť. Ale dávam ti za pravdu s opätovnou výhradou, ze tie 4 nicky som nebol ja.

Pri písaní príspevku, v ktorom odpovedáš na citácie, vyhodíš tie, ktoré tam už byť nemusia.
Ak nechceš, aby boli v príspevku citácie, tak daj iba - odpovedať.


Ale už si z toho nerob ťažkú hlavu, aj tak sa táto téma za krátko zmaže a aspoň to pomohlo (dúfam) pri ďalšom nešírení spamu a zavítali noví užívatelia na fórum, ktorí by tu inak neboli a možno ani o tomto fóre doteraz nevedeli a niektorí sa zas dozvedeli o Lídl-music... Žmurk
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 10:47:12 od Pitu » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:52:24 »

Súhlas o tých SPAMOCH (asi to tu budem musieť ešte dosť dlho počúvať - ale čo už), poučil som sa do života a viem zase niečo nove. len skoda že sa nedá takto pranirovať všetky tie maily ktoré mne chodia nevyžiadane. Ale späť k veci - vyriešenie toho kto na ktorý bazar na slovnsku alebo inde bude chodiť nechajme na ľudí. Snáď tu nechceme monopol jedneho bazaru. Podľa mňa sa až časom ukáže (a keď ich bude možno ešte viac a zareagujú aj iné firmy) kto a ako to myslí s užívateľmi, hoci aj vo forme možností a konfortu. Sami na tomto fore budeme môcť vidieť, že znalostne aj informačne mám čo ponúknuť ako muzikant, gitarista telom aj dušou.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #70 kedy: 28. Apríl , 2007, 10:54:55 »

Citácia
Ale už si z toho nerob ťažkú hlavu, aj tak sa táto téma za krátko zmaže a aspoň to pomohlo (dúfam) pri ďalšom nešírení spamu a zavítali noví užívatelia na fórum, ktorí by tu inak neboli a možno ani o tomto fóre doteraz nevedeli a niektorí sa zas dozvedeli o Lídl-music... Žmurk

Plný súhlas, poobede sa pozriem širšie na forum a budem reagovať, díky za úvodnú pomoc. Sú tu predsa len ľudia, s ktorými sa dá normálne komunikovať. Verím tomu že to je väčšina. Dobrú chuť všetkým!
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2007, 11:07:17 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #71 kedy: 28. Apríl , 2007, 11:06:44 »

Súhlas o tých SPAMOCH (asi to tu budem musieť ešte dosť dlho počúvať - ale čo už), poučil som sa do života a viem zase niečo nove. len skoda že sa nedá takto pranirovať všetky tie maily ktoré mne chodia nevyžiadane.

Nebudeš to počúvať dlho, hlavne nie tu, prejde to a téma sa zmaže. To len teraz sa o tom intenzívne 3 dni kecá a nikoho tu to potom nebude zaujímať. Žmurk

A tiež ma otravujú aj iné spamy, ak vieš o nejakých iných fórach, kde by sa to mohlo len tak nadhodiť a dostalo by sa to dokonca až k zdroju ...  Popiskujem si :)


Citácia
Ale späť k veci - vyriešenie toho kto na ktorý bazar na slovnsku alebo inde bude chodiť nechajme na ľudí. Snáď tu nechceme monopol jedneho bazaru. Podľa mňa sa až časom ukáže (a keď ich bude možno ešte viac a zareagujú aj iné firmy) kto a ako to myslí s užívateľmi, hoci aj vo forme možností a konfortu.

Tak...

Citácia
Sami na tomto fore budeme môcť vidieť, že znalostne aj informačne mám čo ponúknuť ako muzikant, gitarista telom aj dušou.

To je fajn...

Je tu dosť normálnych ľudí, s ktorými sa dá v pohode komunikovať.  Žmurk
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #72 kedy: 28. Apríl , 2007, 11:51:09 »

Sranda ze je marian novy uzivatel.Kukam ze 20 prispevkov ja,ze odkial citam dalej a on uz ma dve strany  ha ha ha  inac sranda ze citam tuto temu druhy den a este som nekukol webstranku lidl musicu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #73 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:01:08 »

tak som klikol v rychlosti lidl music -> google -> uvodna stranka...

<citacia>
Gitarové kombá z pedálovými efektami
</koniec citacie>

ja viem, ze slovencina je nezmyselny jazyk, ale ked sa prezentujem oficialne za ucelom kseftu, snazim sa posobit co najserioznejsie, k comu by mi mala dopomahat aj spravna gramatika  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #74 kedy: 28. Apríl , 2007, 12:04:06 »

Klikol som na nejaku zalozku na tom webe, reku mrknem, ked uz je o nich rec a prva veta a dalsie gramaticke chyby...

Nie ze by mi na tom zalezalo, ale spravna gramatika o comsi svedci  Popiskujem si . Nespravna tiez :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 23 otázok.